2017 рік — у фактах

Немає коментарів 49 Переглядів

Наприкінці року у Рівненському апеляційному суді відбулося останнє засідання, на якому вирішувалася доля приміщення редакції газети «Малинські новини». 1,5 року Малинська районна рада водила журналістів «МН» по всіх судових інстанціях, у надії прибрати до своїх загребущих рук приміщення редакції, відтак «підбити» газету під ноги, зробивши її «своєю», і диктувати власні умови.
За цей час були десятки судових засідань, позовів та рішень. Але Феміда так і не зважилася на винесення протизаконного рішення, як того домагалася влада. Приміщення визнане власністю редакції «Малинських новин», як це було останніми десятиріччями.
Нас не поставили на коліна, ми залишилися вільними журналістами, які відстоюють інтереси простого люду, а не купки малинських ділків.
Добрі новини

1. 96-річному малинчанину Степану Трилінському присвоїли звання «Почесний громадянин міста».
2. 17-го березня 100-річний ювілей відзначила малинчанка, вчителька Роза Іванівна Махновець, а Почесний житель Малина Мірдза Приходько відсвяткувала 95-річчя.
3. ТОВ «Папір-Мал» у своє 18-річчя подарував місту дитячий ігровий майданчик, котрий встановили при вході у міський парк.
4. Малинські вогнеборці — найпрофесійніші. 2017-го року вони стали переможцями чемпіонату області з пожежно-прикладного спорту.
5. Малин посів перше місце із ЗНО.
6. На території Малинщини з’явилася перша Чоповицька об’єднана територіальна громада.
7. У серпні Малинську РДА очолив Дмитрій Кисельчук, його попереднє місце роботи на посаді секретаря міськради обійняв Олександр Гордієнко.
8. Лісоколедж відзначив 90-річчя, на його території встановили величний пам’ятник князю Володимиру.
9. Малинське відділення поліції очолив Олександр Гайовий, який до цього обіймав посаду начальника Коростенського відділу.
10. Автопарк ММЦПМСД поповнився новою автівкою. Її придбали за кошти, залучені депутатом Верховної Ради. Також новенькою піскорозкидальною машиною обзавелося КП «Малин». За гроші, залучені в округ, побудували футбольне поле у фабричному парку.
11. Порадували своїми здобутками й спортсмени. Зокрема, другий рік поспіль малинчанина Олега Зборовського визнано кращим гравцем пляжного футболу.

Неприємні події

1. Комунальники навесні боролися зі стійким рибним запахом питної води, але пізніше містяни ще довго потерпали від щоденних відключень водомережі, доки проблема не вирішилася — водолази очистили від 30-річного бруду труби водоочисної станції.
2. З середини березня у місті відключили тепло — газівники опломбували котельні.
3. Суттєво зросли тарифи на поховання — помирати стало дорого.
4. Убили 17-річну малинчанку «приятелі», а 26-річну жінку збив на смерть автомобілем місцевий бізнесмен. В обох випадках справи поки що не дійшли до суду, злочинці розгулюють на волі.
5. Закрили геронтологічне відділення у Чоповичах, стареньких перевезли у Коростень.
6. У Привітному і Клітні з’явилася «міжнародна суверенна псевдореспубліка» на чолі з уповноваженим місцевим бізнесменом.
7. Цьогорік затримали на Малинщині двох хабарників. Одного — голову сільради, іншого — директора сільгосппідприємства. До речі, обоє донині «благополучно» працюють на своїх посадах.
8. Малинських дітей вразив вірус Коксакі, а свиней — африканська чума. Обидві недуги вдалося подолати.

Розміщено в : malin

Вода не дорожчатиме
187
Тарифи на водопостачання і водовідведення найближчим часом не зростуть, запевняють у мерії. Проте не заперечують підвищення банкноткою послуг із очистки стоків майже удвічі. Як зазначає міський голова Олексій Шостак, є всі підстави стверджувати, ...
Малинчан підтоплює
154
Весна разом із потеплінням принесла й купу проблем для містян. Людські садиби підтоплені в багатьох куточках Малина, люди подекуди навіть не можуть вийти з оселі на подвір’я. Найпроблемніші вулиці та провулки — Чехова і Петровського, що у мікрорайон...
Збив пішохода і втік
407
Дорожньо-транспортна пригода, в якій постраждав житель Гранітного, сталася у селищі минулої неділі. Чоловік ішов вулицею, як раптом назустріч вилетіла автівка. Хвилина-друга і пішохід опинився під колесами. На щастя, постраждалий лишився живим, одна...
Ловила лисицю, упіймала… сина
169
Чи не щодня упродовж двох останніх тижнів жителька одного з сіл району, зайшовши у хлів, бралася за голову — то півня не стало, то гуски. Усе списувала на лисиць, які часто шукали здобич у селі, тільки ніяк не могла втямкувати, як руда злодійка потра...
Лелека прилетів швидше лікарів
186
Неординарна, але радісна подія сталася у Клітні під вечір минулої неділі — сільська громада несподівано поповнилася ще одним жителем. Пологи у вагітної, котра вже має двох діток, розпочалися передчасно і стрімко. Жінка одразу зателефонувала у швидку,...
Компенсують витрати на тверде паливо і скраплений газ
109
Розпочалося нарахування пільг щодо виплати готівки для придбання твердого палива та скрапленого газу. Пільговики (інваліди війни, учасники бойових дій, потерпілі І-ІІ категорій на ЧАЕС, члени родини померлого ветерана війни чи постраждалого на ЧАЕС)...
Безкоштовний проїзд у транспорті скасовується
332
В Україні монетизують пільги на проїзд у всіх видах громадського транспорту — автобусах, метро, тролейбусах, трамваях тощо. Замість безкоштовного проїзду пільги видаватимуть грошима — як їх витратити, вирішуватимуть самі пільговики. Нововведення по...
На гачку – чотири злодії
145
Позаминулий тиждень був урожайним для працівників Малинського відділення поліції на розкриття злочинів. Зокрема, встановили особу, яка нещодавно обчистила один із малинських будинків, винісши звідти газовий балон та плиту. Чоловік, підо­зрюваний у зл...
«БУР» приїде у Малин
149
Днями стало відомо, Малин потрапив у проект «БУР-2018» — із 96-ти пропозицій львівські волонтери-будівельники обрали дев’ять, серед яких — і наше древлянське місто. Відтак упродовж місяця, з 17 червня по 15 липня, у Малині працюватимуть три бригади ...