2017 рік — у фактах

Немає коментарів 46 Переглядів

Наприкінці року у Рівненському апеляційному суді відбулося останнє засідання, на якому вирішувалася доля приміщення редакції газети «Малинські новини». 1,5 року Малинська районна рада водила журналістів «МН» по всіх судових інстанціях, у надії прибрати до своїх загребущих рук приміщення редакції, відтак «підбити» газету під ноги, зробивши її «своєю», і диктувати власні умови.
За цей час були десятки судових засідань, позовів та рішень. Але Феміда так і не зважилася на винесення протизаконного рішення, як того домагалася влада. Приміщення визнане власністю редакції «Малинських новин», як це було останніми десятиріччями.
Нас не поставили на коліна, ми залишилися вільними журналістами, які відстоюють інтереси простого люду, а не купки малинських ділків.
Добрі новини

1. 96-річному малинчанину Степану Трилінському присвоїли звання «Почесний громадянин міста».
2. 17-го березня 100-річний ювілей відзначила малинчанка, вчителька Роза Іванівна Махновець, а Почесний житель Малина Мірдза Приходько відсвяткувала 95-річчя.
3. ТОВ «Папір-Мал» у своє 18-річчя подарував місту дитячий ігровий майданчик, котрий встановили при вході у міський парк.
4. Малинські вогнеборці — найпрофесійніші. 2017-го року вони стали переможцями чемпіонату області з пожежно-прикладного спорту.
5. Малин посів перше місце із ЗНО.
6. На території Малинщини з’явилася перша Чоповицька об’єднана територіальна громада.
7. У серпні Малинську РДА очолив Дмитрій Кисельчук, його попереднє місце роботи на посаді секретаря міськради обійняв Олександр Гордієнко.
8. Лісоколедж відзначив 90-річчя, на його території встановили величний пам’ятник князю Володимиру.
9. Малинське відділення поліції очолив Олександр Гайовий, який до цього обіймав посаду начальника Коростенського відділу.
10. Автопарк ММЦПМСД поповнився новою автівкою. Її придбали за кошти, залучені депутатом Верховної Ради. Також новенькою піскорозкидальною машиною обзавелося КП «Малин». За гроші, залучені в округ, побудували футбольне поле у фабричному парку.
11. Порадували своїми здобутками й спортсмени. Зокрема, другий рік поспіль малинчанина Олега Зборовського визнано кращим гравцем пляжного футболу.

Неприємні події

1. Комунальники навесні боролися зі стійким рибним запахом питної води, але пізніше містяни ще довго потерпали від щоденних відключень водомережі, доки проблема не вирішилася — водолази очистили від 30-річного бруду труби водоочисної станції.
2. З середини березня у місті відключили тепло — газівники опломбували котельні.
3. Суттєво зросли тарифи на поховання — помирати стало дорого.
4. Убили 17-річну малинчанку «приятелі», а 26-річну жінку збив на смерть автомобілем місцевий бізнесмен. В обох випадках справи поки що не дійшли до суду, злочинці розгулюють на волі.
5. Закрили геронтологічне відділення у Чоповичах, стареньких перевезли у Коростень.
6. У Привітному і Клітні з’явилася «міжнародна суверенна псевдореспубліка» на чолі з уповноваженим місцевим бізнесменом.
7. Цьогорік затримали на Малинщині двох хабарників. Одного — голову сільради, іншого — директора сільгосппідприємства. До речі, обоє донині «благополучно» працюють на своїх посадах.
8. Малинських дітей вразив вірус Коксакі, а свиней — африканська чума. Обидві недуги вдалося подолати.

Розміщено в : malin

«Треба жити із вірою у гарне майбутнє»
45
Наприкінці року хочеться підбити підсумки, дізнатися, як ми прожили 12 місяців, які події та імена залишилися у пам’яті, які бажання здійснилися, а яким не судилося втілитися у життя. Про це ми і запитали жителів міста та району. Ольга Гу...
За свіжиною — у чужий сарай
93
Злодії, як і всі, вочевидь, теж готувалися до новорічних свят, але по-своєму. Торбохвати поспішали по м’ясо не на базар чи в крамницю, а в чужі сараї. Перше повідомлення про крадіжку живності надійшло до правоохоронців 31 грудня. Жителька Тростяни...
Господь врятував від смерті
129
На Різдво у місті мало не трапилося лихо. Самотній чоловік, вочевидь, добряче відсвяткувавши, приліг відпочити з цигаркою. Тим часом від недопалка спалахнув вогонь. На щастя, дим у оселі вчасно помітив перехожий і забив на сполох, сусіди за мить розб...
Спалахнув автомобіль
283
Надзвичайна подія сталася поблизу маркету «АТБ». Випадкові перехожі побачили, як в іномарці, припаркованій поблизу магазину, спалахнув вогонь, за мить із машини повалив дим. Люди одразу викликали пожежників. Власників палаючого авто на місці не бул...
Як відзначають Старий Новий рік
76
У ніч з 13 на 14 січня українці відзначають Старий Новий рік — унікальне свято, яке виникло після зміни літочислення. Його святкування почалося в 1918 році, коли замість юліанського календаря був введений григоріанський, і в наше життя увійшло понятт...
Працюватимемо по-новому
146
Кабінет Міністрів України затвердив зміни щодо перенесення робочих днів у 2018 році. Відтак низку робочих днів перенесли для забезпечення раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування Міжнародного жіночого дн...
Лісгосп АПК — лідер року
53
ДП «Малинський лісгоп АПК» — лідер року серед господарських товариств України за Національним бізнес-рейтингом-2017. Днями керівнику підприємства Володимиру Антонюку вручили почесну нагороду «Лідер року-2017» та національний сертифікат. Золото рейт...
Навчальні заклади переводять на пультову охорону
142
Цьогорік 18 навчальних закладів міста — школи, дитсадки, ДЮСШ, ЦДЮТ та ММЦНТТ (разом з приміщенням міськ­во) — переведуть на пультову охорону. Таке рішення ухвалила мерія спільно з директорами ЗОШ, ДНЗ та закладів позашкільної освіти, дійшовши згоди,...
Зробив зауваження і отримав струс мозку
65
На Різдво підлітки жорстоко побили малинчанина поблизу маркету «АТБ» у Малині. Чоловік разом із дружиною, проходячи повз магазин, побачили, як хлопчаки спорожнили пляшку пива та розбили її на тротуарі. Перехожий зробив зауваження нахабним парубкам, ...