«Алекс» повернувся із Чернігова — з перемогою

Немає коментарів 85 Переглядів

Юні танцюристи Школи «Алекс» повернулися днями із Чернігова, де здобули впевнену перемогу у кількох номінаціях III Всеукраїнського фестиваля хореографічного мистецтва «Planeta Dance Fest».

В цілому на фестивалі виступило понад 80 колективів з різних регіонів України, Білорусії та Санкт-Петербургу. Учасники представили на розсуд титулованого журі до 250 танцювальних номерів. Малинчани, до слова, були єдиними представниками Житомирщини.

За неперевершене виконання веселого і запального танецю «Рок-н-рол» у номінації «Естрадна хореографія» діти здобули беззаперечне перше місце та звання «Золотий призер». Яскравою була і нова композиція «Бусідо», яку юні танцюристи вперше представили саме на чернігівській сцені — у номінації «Вільна танцювальна категорія» цей танець приніс малинчанам звання «Срібний призер». Вдало виступили і у третій номінації «Street-Dance show» — за композиції «Енерджі» та «Five dance» здобули «золото» і «срібло», відповідно.

Школу «Алекс» нагородили двома кубками фестивалю, спеціальною премією «Mega Dance Star», пам’ятною статуеткою, переможним вимпелом. Керівника колективу Олександра Качуру відзначили дипломом за активну участь у фестивалі та вагомі творчі здобутки.

Олександр Качура, зокрема, зазначив: «Високі оцінки журі — результат впевненого виступу нагшого колективу, адже надзвичайно серйозно, наполегливо та цілеспрямовано готувався «Алекс» до престижного конкурсу. Хочеться відзначити організаторів фестивалю, які створили святкову атмосферу і подарували всім присутнім яскраву, насичену, змістовну конкурсну програму».

Керівник колективу, діти та батьки щиро дякують депутату міської ради Олександру Столяру за комфортабельний автобус, водію Олександру Возному — за уважність та високу відповідальність, а народному депутату Павлу Дзюблику — за часткове фінансування поїздки.

 

 

Схожі Новини

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.