Android TV Box або як «прокачати» бабусин телевізор

Немає коментарів 269 Переглядів

Хвиля переходу на багатофункціональні нові телевізори з виходом в інтернет, зручними цифровими плеєрами і великою кількістю інноваційних технологій ще не завершилася.    У багатьох користувачів у вжитку знаходяться непогані за якістю телевізори, які надають хороше зображення, але не володіють сучасним апаратно-програмним забезпеченням а також не можуть виходити в інтернет.

Logo

У такому випадку, якщо Ви хочете розширити можливості телевізора без серйозних грошових вкладень або ж у Вас з’явилося бажання особисто протестувати Smart можливості телевізора, а коштів на купівлю нової моделі поки немає, зверніть увагу на Android TV. Ця незвичайна приставка володіє вражаючим ресурсом продуктивності. Після підключення до телевізора вона надасть Вам масу нових можливостей, які раніше були просто недоступні.

Багато помилково називають Android TV медіаплеєром. Набагато коректніше називати цей пристрій багатофункціональної приставкою, бо мультимедіа вона зовсім не обмежується, насправді це мині комп’ютер з двох або більше ядерним процесором. На сьогоднішній день виробництвом таких приставок займається кілька фірм. Всі пристрої мають схожу структуру і працюють під управлінням платформи Android. У наступних статтях ми обов’язково розглянемо конкретні моделі з описом докладних технічних характеристик. Зараз же хочеться в загальних рисах поговорити про Android TV і з’ясувати, які переваги можна отримати при використанні такого пристрою.

Можливості Android TV

Перше що хочеться відзначити, це можливість дивитися будь-яке відео практично у всіх форматах в будь-якій якості в мережі інтернет, або просто з флешки. Звичайний телевізор не може отримати доступ до інтернету, а Android TV дозволяє програвати відео з величезних бібліотек і відеосховищ, а також з онлайн кінотеатрів.

Наступна перевага це можливість перегляду 1000 каналів на телевізорі, після установки на приставку відповідних додатків. Не влаштовує якість аналогових каналів або трансльовані програми не до смаку? Вибирайте самі, що дивитися і в якій якості.

Приставка дозволяє переглядати вміст інтернет сторінок за допомогою вбудованого браузера. Все як на комп’ютері, тільки вже на телевізорі. За допомогою Android TV Ви зможете відвідувати різні соціальні мережі, а також грати у всілякі доступні ігри. За допомогою цього пристрою Ви можете здійснювати зв’язок по Skype з близькими людьми. І це далеко не все.

Розміщено в : Цікаво
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.