Безхатченка прихистив «Оазис мир»

Немає коментарів 89 Переглядів

«МН» нещодавно писали про 64-річного малинчанина Анатолія Манченка, від котрого відмовилися рідні.
Чоловік три місяці жив у лікарні. Подітися дідусю нікуди: рідна домівка, в котрій народився і прожив усе життя, постраждала від пожежі. До того ж племінниці почепили на двері замка і більше не впустили дядька в оселю. Адже саме вони — власниці хати, котру успадкували від бабусі, матері Анатолія.
Отож, на схилі років чоловік фактично залишився без нічого. Усе нажите майно — благенька одежина, латані шкарпетки та галоші. Родички до того ж забрали пенсійну картку. Через це Анатолій і раніше бідував — побирався, шукаючи по смітниках порожні пляшки, щоб здати і отримати хоч декілька гривень на прожиття. Сусіди його підгодовували. Врешті-решт примхлива доля приготувала найтяжче випробування — родичі привезли його у лікарню і покинули напризволяще.
Після виходу статті в «МН» рідні люди так і не з’явилися. Начальник управління охорони здоров’я міськвиконкому Анна Копилова зателефонувала їм, ще раз пояснивши, у будинок престарілих здорових пенсіонерів не приймають, але у відповідь почула: «Куди хочете, туди й відправляйте його, нам він не потрібен…». Правда, після цього повернули дядькову пенсійну картку.
Проте світ не без добрих людей. На біду безхатченка відгукнулися волонтери БФ «Оазис мир». Вони прихистили дідуся у колишньому інфекційному відділенні, де створений притулок для людей, які потрапили в біду. Анатолій дуже вдячний керівникові організації Павлу Храпійчуку. Але досі переконаний, це — тимчасове помешкання, і невдовзі він повернеться у рідну домівку, в якій зареєстрований і має право там жити.
Тим часом в редакцію звернулася жителька Чоповицької ОТГ пані Ольга, котра запропонувала Анатолію доживати віку разом. Жінка розповіла, має літню кухню, де наразі може розмістити чоловіка. Редакція передала її номер телефону волонтерам БФ «Оазис мир». Не виключено, життя Анатолія може кардинально змінитися, і сподіваємося — на краще…

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.