Безкоштовне навчання для інвалідів

Немає коментарів 812 Переглядів

Житомирське вище професійне училище-інтернат пропонує безкоштовне навчання інвалідам другої та третьої груп, віком від 15 до 40 років.

За 46 років існування навчальний заклад випустив понад 9000 кваліфікованих робітників із числа осіб з обмеженими можливостями, зазначає директор ЖВПУ-і О.В. Дерев’янко.  Жоден з випускників не залишається без роботи. Їх із задоволенням беруть у сферу побутового обслуговування, на підприємства, в організації, а дехто оформляє підприємницьку діяльність.

Широкий вибір професій дозволяє молодим людям самореалізуватися, адаптуватися до життя. Під час навчання інваліди водночас проходять соціальну, медичну,  трудову реабілітацію. За учнями зберігається пенсія, і крім того, виплачується стипендія. Вони забезпечуються гуртожитком, триразовим харчуванням, цілодобовим медичним обслуговуванням, безкоштовно обслуговуються перукарем, взуттьовиком тощо, наголошує О.В. Дерев’янко.

На 2016-2017 навчальний рік до училища на базі дев’яти класів (термін навчання три роки) юнакам і дівчатам пропонують такі професії: оператор комп’ютерного набору і секретар керівника; кухар і кондитер; оператор комп’ютерного набору і електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.

На базі одинадцяти класів (термін навчання півтора року): оператор комп’ютерного набору і конторський (офісний) службовець (бухгалтерія); оператор комп’ютерного набору і соціальний робітник; слюсар-електрик і електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин; взуттьовик з пошиття; кухар і кондитер.

На базі спеціалізованих ЗОШ для дітей зі зниженим слухом (термін навчання півтора року): взуттьовик з пошиття; кухар і кондитер.

Детальну інформацію можна отримати за телефонами: (0412) 47-32-71, 47-32-74 (приймальна директора), 068-677-62-03, 073-018-92-69. Адреса ЖВПУ-і: м. Житомир, вул. Небесної Сотні, 43.

Розміщено в : Місцеві новини
Реклама
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.