Біля «Квінти» буде ще одна заправка?

Немає коментарів 154 Переглядів

Чи то через активну підготовку депутатського корпусу до чергових виборів президента, чи з інших причин, але 71-а сесія міської ради минулої п’ятниці почалася із великим запізненням.

Близько сорока хвилин збиралися депутати, щоб розглянути нагальні питання порядку денного. Врешті-решт кворум «організувався» — 17 із 34 обранців малинської громади на чолі з міським головою Олексієм Шостаком розпочали пленарне засідання. Розглянули п’ять блоків питань, але спершу заслухали прибулих чоповичан, які просили не відбирати у них останнє — єдиний на піврайону стаціонар, де лікуються тяжкохворі старенькі.
Надалі, заслухавши представника профільної депутатської комісії Віталія Цьоху, депутати внесли зміни до міського бюджету. Зокрема, спрямували на потреби сільських ФАПів та амбулаторій 285 тисяч гривень субвенцій, що надійшли з Устинівської, Малинівської, Українківської, Дібрівської, Скуратівської та Слобідської сільських рад. 140 тисяч гривень, що з дня на день мають надійти з чоповицької селищної казни, перенаправили на заробітну плату медикам ММРТМО. 12 600 гривень виділили на виготовлення проектної документації щодо капітального ремонту дорожнього покриття сумнозвісного проспекту Машинобудівників. Мільйон гривень, які раніше планувалося витратити на облаштування односторонніх тротуарів по окремих вулицях з інтенсивним рухом транспорту, перекинули поки що на поточний ремонт асфальтобетонного покриття біля багатоповерхівок, оскільки прибудинкові території по всьому місту в жахливому стані.
У блоці земельних питань після невеликої дискусії серед іншого надали дозвіл на виготовлення ДПТ для зміни цільового призначення землі у житловому масиві неподалік «Квінти».
Новоспечений власник одного з приватних будинків, подейкують, вирішив встановити на обійсті газову заправку.
Так це чи ні, представники міськвиконкому на сесії достеменно не пояснили, зауваживши лише, комерційне використання ділянки для наповнення міської казни вигідніше. Отож невдовзі по вулиці 1-го Травня, не виключено, будуть «розміщуватися та експлуатуватися будівлі і споруди автомобільного транспорту та дорожнього господарства» — саме на такі цілі просить заявник змінити призначення семи соток приватного обійстя. Відповідно до чинного законодавства, з цього питання мають відбутися громадські слухання.
Серед організаційних питань депутати ухвалили доленосне рішення щодо міського стаціонару, який невдовзі з ММРТМО перетвориться у комунальне некомерційне підприємство «Малинська міська лікарня». Це початок реформи місцевої «вторинки», яка проходитиме небезболісно — частково будуть скорочені ліжко-місця та працівники середньої і молодшої ланок. З 2020 року держава фінансуватиме лікарню залежно від кількості фактично наданих медичних послуг, а окремі з них, схоже, для пацієнтів стануть платними.
Також обранці громади замінили одного з двох представників Малина у Коростенській госпітальній раді — замість керівника КНП «МЦПМСД» Олександра Андрійцева, котрий в силу посадових обов’язків займається сімейною медициною на «первинці», відтепер захищатиме інтереси медиків стаціонару начальник відділу охорони, депутат міськради Анна Копилова.
Потім, на звернення міської «Просвіти», у Малині офіційно оголосили 2019-ий роком всесвітньо відомого письменника, народознавця Василя Скуратівського.
Наприкінці головуючий пообіцяв скликати у квітні позачергову сесію, на якій, зауважив, будуть розглянуті цікаві для міста проекти, котрі планується реалізувати цьогорік.
На цьому сесія завершилася.

Олена ПОКРОВСЬКА.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.