Будемо з газом. Поки що…

Немає коментарів 46 Переглядів

Днями ввели в дію рішення Мінфіну про монетизацію субсидій, що мало б вирішити проблему з боргами за природний газ, повідомили у ТОВ «Малин Енергоінвест».
— Щоправда, коштів на рахунки так і не отримали, але уряд запустив механізм, яким керуватимемося на перехідному етапі, — розповів керівник товариства Микола Корнійчук. — 29 січня в «Нафтогазі» підписали проміжні акти звірки по субсидіях. Відтак питання боргів 2017-го і січня 2018 року закрите. Малину дали ліміти на природний газ.
Однак газівники продовжують вимагати «живих коштів», погрожуючи відключенням котелень. Отож, «Малин Енергоінвесту» довелося збирати гроші, навіть просити споживачів оплатити послуги наперед. У середу-четвер на рахунки газівників перерахували
760 тисяч гривень, відтак проблема на деякий час вирішилася. Але, схоже, до кінця опалювального сезону Малин житиме, як на пороховій бочці, через шантажі газівників. До речі, подібна ситуація — і в інших містах України. Зокрема, в Житомирі відключили від опалення дитсадок, а деякі міста так і не вступили в опалювальний сезон.

Розміщено в : malin
Реклама
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.