Через «Бурштинову республіку» Порошенко планує нагрянути до Житомира: Я вам покажу, хто кришує і яким чином

Немає коментарів 68 Переглядів

Президент Порошенко вимагає від правоохоронних органів західноукраїнських областей протягом двох тижнів налагодити ефективну роботу щодо припинення контрабанди бурштину.

Про це Порошенко повідомив під час наради з силовиками у Львові 2 липня, інформує ZIK.

«Жодна ділянка, жодна артіль не працює без міліцейського, прокурорського кришування та кришування СБУ й на рівні РДА. Така у нас «чудова» взаємодія. Лідером там є міліція. І надалі миритися з цим я не збираюся. Під’їду без кортежу в одну із трьох областей – у Рівне, Житомир або на Волинь – я вам покажу, хто там кришує і яким чином. Якщо ви Президента будете доводити до цього. Два тижні даю, щоб ви скоординували свої дії у позитивному напрямку», – заявив Порошенко.

Президент додав, що сприймає контрабанду бурштину «не лише як екоголічну катастрофу, а як фінансування тероризму».

Порошенко зажадав від силовиків на цьому тижні спільно із губернаторами провести обмін досвідом і пропозиціями, яким чином перекрити контрабанду бурштину.

«Це пляма на мундирі кожного із вас. Інформація про те, що фінансові потоки йдуть нагору – у мене теж є. Реагувати я буду швидко. І не думайте, що хтось когось врятує», – додав Президент.

Гарант розкитикував безпорадність силовиків у боротьбі з контрабандою бурштину.

«Шкода, що помер Джек Лондон. Нема кому увічнити у світовій літературі цю нашу ганьбу. Куди там Алясці. Те, що в нас відбувається, золотій лихоманці і не снилося», – додав Порошенко.
RuporZT

Розміщено в : Продовження теми
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.