Чому хворим не видають безкоштовний інсулін?

Немає коментарів 79 Переглядів

У редакції розриваються телефони — десятки хворих на цукровий діабет скаржаться, їм припинили видавати безкоштовний інсулін.
На Малинщині — 180 інсулінозалежних пацієнтів, з яких четверо — діти. Декому необхідно до 6000 гривень на місяць. Хворі у розпачі. Де взяти такі величезні гроші, не знають. Особливо сутужно пенсіонерам. Вони не доколюють інсулін, щоб зекономити. Через це ризикують будь-якої миті опинитися у реанімації, оскільки, зменшуючи дозу, не одразу відчувають, що їм стає гірше, пояснює лікар-ендокринолог Юрій Гончаренко.
Найбільше обурює, що чиновники ще на початку літа знали, держава у другому півріччі призупиняє фінансування інсулінової програми, і усі видатки перекидаються на місцеві бюджети. Про це лікарня повідомила офіційними листами мерію, райраду і ОТГ.
Проте на сьогодні жодної гривні з місцевих скарбниць не виділено, більше того — проблему замовчують і навіть не виносять на розгляд сесій. Тим часом у інсулінозалежних закінчилися безкоштовні рецепти, і з вересня кожен бореться із хворобою сам.
Прикро, що ціна бюрократії та байдужості чиновників — людські життя.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.