Чи буде Малин з газом?

Немає коментарів 75 Переглядів

Синоптики попереджають про 20-ти градусні морози, натомість місто знову ризикує залишитися без газу. Адже підприємство-надавач послуг не має коштів на отримання лімітів.
Якщо раніше комунальники обвинувачували у цьому державу, котра несвоєчасно перераховувала пільги і субсидії, тепер називають іншу причину — власні борги.
Щомісячно ТОВ «Малин Енергоінвест» отримує до 2,5 мільйона гривень збитків. Одна з причин цього — невчасні розрахунки споживачів, котрі заборгували підприємству понад 6,5 мільйона гривень. Також тягнуть у боргову яму штрафні санкції, зокрема, за невчасні розрахунки по податках.
Відтак у лютому очікувані доходи товариства становлять 5,3 мільйона гривень, а витрати — 7,8 мільйона гривень. Різницю перекрити нічим. Про це керівник ТОВ «Малин Енергоінвест» Микола Корнійчук розповів на бюджетній комісії міськ­ради минулої середи, зауваживши, щоб отримати ліміт на третю декаду лютого, товариству не вистачає
1,3 мільйона гривень. Крім того, близько 340 тисяч гривень необхідні на погашення боргу за розподіл і транспортування газу.
Депутати бюджетної комісії вирішили спрямувати з міського бюджету 1,3 мільйона гривень на придбання газу, порадивши підприємству решту відшукати у власному резерві, зокрема, стягнути з боржників. Остаточне рішення ухвалять на сесії. Проте чи вирішить це проблему, наразі невідомо, адже ліміти необхідно отримати до 25 лютого, а кошти через казначейство пройдуть на декілька днів пізніше.
Отож, місто знову опинилося на пороховій бочці.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.