Дайте автобуса у село

Немає коментарів 93 Переглядів

Усе життя прожив у Юрівці, пропрацювавши у «Сільгосптехніці» в Малині. Скільки себе пам’ятаю, завжди добирався на роботу пішки або крутив велосипедом. Однак роки беруть своє. Ноги вже не такі слухняні, як колись. До того ж старість нині така, мусиш шукати підробіток до пенсії. Тож двічі на тиждень їжджу сторожувати у місто. Хочу сказати: дорога від Юрівки до першої автобусної зупинки Малина мені вже не під силу. Тяжко подолати отих декілька кілометрів, особливо взимку.
Із односельцями, а також жителями Малинівки, Лумлі, Різні не раз піднімали питання автобусного сполучення між нашими селами і Малином. Виявляється, автобус потрібен не лише пенсіонерам, які час від часу вибираються у місто, а й молодим родинам, адже чимало їх працює у Малині. Та й сільська дітвора хоче займатися у різних міських гуртках, відвідувати школу мистецтв. Однак діти не мають такої можливос­ті, адже нічим добратися у Малин, потім додому.
Питання автобусного сполучення не раз піднімали у Малинівській сільській раді. Минулого тижня, дізнався, ініціативна група провела перемовини з керівництвом Малинської райдерж­адміністрації, яке обіцяло підставити плече у вирішенні наболілого питання. Від знайомих чув, попередньо говорили і з перевізником Олександром Столяром.
Було б дуже добре, аби Олександр Васильович допоміг вирішити нашу проблему. Знаю, у сільській раді навіть пообіцяли знайти гроші для відшкодування проїзду пільговиків.
Однак болить душа й за жителів Лумлі та Різні. Села ніби й не віддалені, а автобуса немає. Може, буде можливість охопити маршрутом і ці населені пункти?

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.