«Дайте медика в село!»

Немає коментарів 49 Переглядів

З такого незвичайного прохання розпочався лист з Лісної Колони.
«Ви вже колись писали про наш медпункт і про нашу медичку Тетяну Вікторівну, — йшлося зокрема у листі. — Тільки на ній і трималася сільська медицина. Дівчина щодня обходила хворих. Кому виміряє тиск, кого послухає, кому привезе ліків з Малина, промовить добре слово. Її телефон не замовкав ні вдень, ні вночі. Траплялося, у когось зі стареньких підскочить тиск, зчавить у грудях — одразу телефонували. Наша Тетяна Вікторівна вже через декілька хвилин — на порозі будинку. Зверталися до неї за допомогою і жителі з сусідніх Гуски, Старої Рутвянки, Плугатаря, Мар’ятина, Трудолюбівки.
Однак життя не стоїть на місці, Тетяна Вікторівна вийшла заміж, пішла у декретну відпустку, відтак вже третій місяць ми — без лікаря. Більшість жителів села — літні люди. Їм не під силу добиратися в малинську лікарню, а на місці допомогти нікому. Нещодавно до нас мав приїхати медик із Діброви, усі, кому потрібна була його допомога, зібралися біля сільського магазину, однак так і не дочекалися. Згодом він пояснив: «Не приїхав, бо не дали бензину».
Проте село не може без медпрацівника. Тому й звертаємося через газету до керівництва району, аби там почули нас і направили у Лісну Колону фахівця. Ми для лікаря вже й підшукали житло неподалік медпункту. І з дровима допоможемо, якщо буде така потреба».
Подібне прохання надійшло у редакцію і від жителів Кутищ. Там теж уже декілька місяців немає медпрацівника. Відтак люди залишені сам на сам зі своїми недугами.

Розміщено в : malin
Реклама
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.