Дамоклів меч — над малинчанами

Немає коментарів 125 Переглядів

Над малинчанами нависла загроза зростання удвічі тарифу на водовідведення. Це питання знову обговорювали
на черговому засіданні міськвиконкому.
ТОВ «Малин Енергоінвест» подало на розгляд виконкому розрахунки для коригування тарифу. Зокрема, для населення пропонувалося підвищити плату з 20,45 до 31,84 гривні, для юросіб — з 26,48 до 41,25 гривні. Нові цифри у товариства з’явилися через вимогу банкнотки підвищити плату за очистку стоків.
Поки що члени міськвиконкому відмовили в коригуванні через подання неповного пакета документів. Проте, зрозуміло, ця відмовка — формальна. Наступного разу доведеться ухвалювати рішення, інакше мерія компенсуватиме «Малин Енергоінвесту» так звану різницю в тарифах з міської казни.
Дещо пізніше у стінах мерії обговорювали проблему під час круглого столу за участю керівництва міста, зацікавлених сторін, депутатів. Домовилися, банкнотка виставлятиме місту ціну на рівні виробничої собівартос­ті. Днями це питання мали узгодити у Нацбанку.
Проте, за словами мера Олексія Шостака, компроміс не вирішить проблему. Адже свої витрати на очистку куба банкнотка оцінює в 14 гривень 10 копійок. У діючому міському тарифі з водовідведення цю складову закладено на рівні близько восьми гривень.
Чи справді майже удвічі зросли витрати на ФБП — перевірити не вдається. До речі, в Нацбанк були направлені запити нардепа Павла Дзюблика та міськради, але отримані відповіді — неповні, тому не пролили світло на ситуацію.
На сьогодні зрозуміло одне: тариф підвищать. Питання лише — на скільки, і чи зможуть люди оплатити послугу. Поки що мерія відповіді не дає.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.