Де оздоровлюватимуться діти

Немає коментарів 85 Переглядів

Понад півмільйона гривень виділила міськрада на оздоровлення дітей.
— Через електронну систему «Прозоро» закуплено 100 путівок в оздоровчі табори, 40 з них — в «Едельвейс» Івано-Франківської області (на 18 днів), 60 — в «Прибрежний» Херсон­ської області (на 14 днів). Заплановані три заїзди у липні, — розповів міський голова Олексій Шостак. — До слова, крім малинчан, за межі області їздять на відпочинок за кошти місцевої громади лише коростенці.
Половину путівок безкоштовно надали пільговим категоріям — дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, із багатодітних та малозабезпечених сімей, дітям атовців та іншим. Решту, 50 відсотків путівок, розподілять між дітьми, які перебувають на диспансерному обліку в лікарні, з батьківською доплатою 50 відсотків вартості. В «Едельвейс» треба доплатити 2985 гривень, «Прибрежний» — 2730 гривень. До місця призначення і назад дітей доставлятимуть автобусами безкоштовно.
Також у мерії очікують путівки для дітей-пільговиків у «Молоду гвардію», «Артек». Мають надійти і путівки з області.
Черга бажаючих відпочити формується з початку року. За детальною інформацією варто звертатися у відділ у справах сім’ї, молоді та спорту за телефоном 5-33-48.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.