Де ти, наша пошто?..

Немає коментарів 37 Переглядів

Крушники — невеличке село, людей тут лишилося небагато, і ми раді, що у нас завирувало життя.
Після приєднання до Чоповицької ОТГ наше село ожило. Голова Михайло Філоненко робить усе для людей. Зокрема, підсипали дорогу, провели вуличне освітлення, також запрацював фельдшерський пункт — лікар Ірина Василівна і молодша медсестра Катерина Баранівська, до слова, дуже душевні, привітні до сельчан. Вдячні і підприємцю Світлані Шпакович, котра через день завозить продукти прямісінько під хату.
Якби ще добре працювала пошта, то у Крушниках зовсім проблем не було б. Однак, на жаль, похвалитися вчасною доставкою кореспонденції не можемо. Раніше пошта заїздила у село, і листоноша раз на тиждень розвозила газети й листи до кожної домівки. Віднедавна усе змінилося — поштарка приїздить раз у три тижні.
Просимо допомогти вирішити це проблемне питання. Адже ми теж хочемо жити цивілізовано, й вчасно дізнаватися з нашої улюбленої газети «Малинські новини» про те, що відбувається в районі, області та державі. Заздалегідь вдячні за допомогу.
До речі, подібна проблема — і у Кутищах.

Від імені жителів Крушників і Кутищ,
Т. Мирутенко,
Т. Баранівська,
М. Кононученко,
О. Філоненко.

Від редакції. Такі звернення надходять у редакцію останнім часом звідусіль. Однак журналісти «МН», на жаль, не можуть вплинути на роботу керівництва «Укрпошти», яке змінило без будь-якого погодження правила надання послуг. Відтак у маленькі села, де проживає менше 200 осіб, кореспонденція доставляється раз на тиждень, з меншою чисельністю — ще рідше. Місцеві поштовики нічим не можуть зарадити, хоч редакція «МН» неодноразово просила доставляти газети до кожного передплатника у всі населені пункти двічі на тиждень.
Натомість кажуть, така ситуація — по всій країні. Є села, у які листоноша навідується раз у місяць.
Отож, зі всіма проблемними питаннями просимо звертатися колективними листами безпосередньо до керівництва пошти. Може, таким чином разом вдасться вирішити проблему доставки кореспонденції у віддалені села.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.