Де відпочивали малинські діти?

Немає коментарів 62 Переглядів

Понад 600 тисяч гривень спрямовано цьогорік з районного бюджету на оздоровлення сільських дітей, що майже удвічі більше, ніж попереднього року. Крім того, для відпочинку школярів надійшли субвенції на загальну суму 37 400 гривень від Головківської, Слобідської, Любовицької і окремих інших сільрад. Про це розповів заступник голови РДА Володимир Сивко.
За словами Володимира Володимировича, 170 тисяч гривень виділялося на організацію пришкільних таборів, де улітку набралися сил близько 500 школярів. За решту коштів районної скарбниці, а це понад 436 тисяч гривень, було придбано 103 путівки для дітей пільгових категорій, з них 52 дитини відпочивали у таборі «Едельвейс» на Івано-Франківщині, 51 — базі відпочинку «Салют» у Коблево Миколаївської області. До речі, уперше в історії району путівки закуповували через електронний майданчик «Прозоро», що дозволило дещо зекономити виділені кошти.
Також надходили путівки для оздоровлення дітей з області та організовувався відпочинок за рахунок благодійних коштів. Зокрема, 12 учнів побували на морському узбережжі у «Молодій гвардії», «Артеці» та «Перлині Чорного моря», 39 — у Франції та Італії. П’ятеро дітей пройшли санаторно-курортне лікування у «Лісовій казці».
Основна увага приділялася організації відпочинку сиріт, позбавлених батьківського піклування, інвалідів, з багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей учасників бойових дій, переселенців та обдарованих і талановитих учнів.
Наразі формують проекти бюджетів на наступний рік. Скільком школярам пощастить оздоровитися наступного року —
побачимо…

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.