Чотири гектари вигоріло між Слобідкою та Щербатівкою

1 коментар 71 Переглядів

Через людську необачність 18 серпня сталася пожежа, внаслідок якої вигоріло чотири гектари сухої рослинності між Слобідкою та Щербатівкою. Імовірно, хтось підпалив сухе бадилля на дачах, а вогонь швидко розповсюдився і загасити його ледь вдалося. Крім пожежників 13-ої ДПРЧ та лісозаводу, брали участь у ліквідації пожежі працівники лісоколеджу, приватні трактористи та жителі сел. Вогонь ледь вдалося відбити від лісу і велике зусилля доклали аби повністю загасити його.

Це велика проблема сьогодні, зазначають еменесники. Схожі пожежі по всьому району. Є випадки, коли господарі спалюють траву на власному обійсті, а вогонь розповсюджується і завдає шкоди всьому селу, знищуючи на своєму шляху будівлі. Часто суха рослинність загоряється з вини дітей, котрі бавляться сірниками. Чимало пожеж і у лісопосадках через необачність відпочиваючих.

В цілому з початку серпня у місті і районі сталася 21 пожежа, з них через спалювання сухої рослинності — 15, порушення правил експлуатації пічного опалення (буржуйки на подвір’ї) — 1, коротке замикання електропроводки — 5.

Аби запобігти пожежам, 20 серпня фахівці ДСНС разом із відповідальними посадовцями «білого дому» провели профілактичну роботу серед членів виконкому сільських та селищних рад району, а останні здійснять подвірний обхід жителів.

Будьте обережні — у спеку вогонь може завдати непоправного лиха.

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.