Дмитро Мозговий: На Житомирщині за місяць учасникам АТО передано у власність 105 земельних ділянок

Немає коментарів 175 Переглядів

З 15 жовтня минув місяць, як Дмитра Мозгового призначили на посаду в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.
За цей час проведено активну роботу щодо резервування та виділення земельних ділянок для учасників АТО та членів їх сімей.

Так, Головним управлінням видано 510 наказів про надання дозволів на розроблення та затвердження документації із землеустрою, з них для учасників АТО видано 185 наказів щодо розроблення документації для отримання земельних ділянок загальною площею 201,42 га та 105 наказів про затвердження документації із землеустрою та передано у власність 105 земельних ділянок загальною площею 55,42 га.

«На сьогодні все більше учасників АТО отримують дозволи на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, – стверджує Дмитро Мозговий. – По області зарезервовано 212 масивів земель загальною площею 2 тис. 503 гектара. Спеціалістами Головного управління та територіальних органів на місцях в оперативному режимі проводиться робота по визначенню додаткових масивів земель для розподілу та передачі у власність нашим захисникам.»

Дані про зарезервовані земельні ділянки для учасників АТО можна переглянути на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Джерело: ruporzt.com.ua

 

Related Post

Розміщено в : Новини Житомирщини

Схожі Новини

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.