Доступ студентів до гуртожитків має бути цілодобовим

Немає коментарів 103 Переглядів

Міністерство освіти і науки України просить керівників вищих навчальних закладів надати студентам, які проживають у студентських гуртожитках, право цілодобового безперешкодного доступу до приміщень гуртожитків. Відповідний лист підписано міністром освіти Сергієм Квітом.

«У зв’язку з численними зверненнями студентів вищих навчальних закладів та громадських організацій просимо Вас невідкладно переглянути внутрішні нормативні документи вищого навчального закладу, які регламентують проживання студентів в гуртожитках, а саме у частині, яка стосується цілодобового безперешкодного доступу до приміщень студентських гуртожитків та забезпечити особам, які в них проживають таке право», – зазначають у Міносвіти.

У відомстві звертають увагу ректорів на недопущенні зловживань службовим становищем та порушень прав осіб, які проживають в студентських гуртожитках.

Також в МОН зазначають, що відповідно до статті 40 Закону України «Про вищу освіту» зміни, які регламентують проживання студентів в гуртожитках, повинні бути обов’язково погоджені з органами студентського самоврядування.

Джерело: osvita.ua

 

Розміщено в : Новини України, Освіта
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.