Дотація — за телят

Немає коментарів 20 Переглядів

Сім мільйонів 220 тисяч гривень надійде днями на Житомирщину на виплату бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби. Кошти отримають 5667 жителів області, 141 з яких проживає на Малинщині.
З нашого краю подали заявки у департамент ОДА
16 сільських рад, Чоповицька ОТГ і Малинська міська рада. В цілому впродовж жовтня-листопада на рахунки мешканців міста і району надійде 177 тисяч 400 гривень.
Як розповіли в управлінні регіонального розвитку Малинської РДА, до 1-го грудня департамент продовжує приймати документи. Отже, утримувачі телят можуть звернутися із відповідними документами до місцевих рад, котрі наразі формують нові списки домогосподарств, що хочуть отримати кошти за вирощування молодняка. Обов’язкова умова — телята повинні бути ідентифікованими та зареєстрованими.
Дотація надходить у таких розмірах: за теля віком від одного до п’яти місяців — 300 гривень, від п’яти до дев’яти — 700 гривень, від дев’яти до тринадцяти місяців — 1500 гривень.
До слова, на Житомирщині нараховується 350 домогосподарств, які отримають до 7000 гривень компенсації за придбані установки індивідуального доїння. На Малинщині подали дві заявки — із Щербатівки та Лісового. На це кошти виділяють з обласної скарбниці.

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.