Дружина учасника АТО молиться за всіх…

Немає коментарів 700 Переглядів

Хоч війна і не скінчилася, але коли на порозі з’явився коханий чоловік, Валерій Сергієнко, здалося, що лихо минуло. Повернувся. Живий. Нарешті. Найбільше на повернення татуся чекала донька Оксанка. Скільки ж було радості!

Валерій Сергієнко воював у складі Житомирської окремої аеромобільної бригади, 13-ого батальйону розвідки. Що можна розказувати про війну? Що сказати можна про те, як щодня ризикувати життям, як на очах гинуть бойові побратими. Краще про це помовчати. Обов’язок виконав. Як і всі, хто був там.

Повернувся і разом з родиною став до мирного життя. Будувались плани. Але 12 липня Валерій потрапив у страшне ДТП, коли їхав перевідати батьків. З того моменту для родини знову настала чорна смуга. На операції та лікування треба було терміново збирати чималі кошти. Родині стали допомагати малинчани, жителі району і всієї області. І дуже-дуже багато небайдужих людей.

— Як подякувати всім, щоб нікого не забути? — запитала в редакції дружина Валерія Наталія і показала декілька аркушів паперу, списаних іменами благодійників. — Бачите, як багато людей нас підтримало. Молюсь за всіх здоров’я і за здоров’я чоловіка. Адже лише Господь знає, що нас чекає. Дуже хочу подякувати через газету кожній людині, яка допомогла нам. Для нас була дуже важлива допомога кожного. Підтримали родичі, близькі, друзі. Нейрохірург із Житомира Богдан Клименко віртуозно зробив операції. Колектив підприємства паперової фабрики, де працював чоловік, й Андрій Костюченко завжди допомагали і коли чоловік воював, і тепер. Мої колишні колеги з пошти і з нинішньої роботи — райполіклініки на чолі з Валентиною Швидун та Олександром Андрійцевим завжди підтримували. Багато допомогли волонтери Ірина Оксаніч і Школа мистецтв та Надія Романенко. Дуже підтримують друзі-атовці Віталій Можаровський, Микола Сорока, Павло Хоменко, Сергій Марченко, Олександр Заржецький, Сергій Волосовський, багато інших. Велике спасибі отцю Вадиму із Діброви: він сам хворий, але нам допоміг, і ця підтримка поселила надію на краще. Допомагали жителі Дібрівської, Морозівської, Вишівської сільських рад, багато жителів Малина і району, депутати, міська і районна влада, багато знайомих і незнайомих, але — небайдужих до чужого горя людей. Спасибі вам, рідненькі, за підтримку.

З повагою, Наталія СЕРГІЄНКО.

Від редакції. Р/р у ПриватБанку Сергієнко Наталії Броніславівни, дружини Валерія, — 5168 7553 9544 2417.

Related Post

Розміщено в : Місцеві новини

Схожі Новини

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.