Дурять людей з паями

Немає коментарів 172 Переглядів

Кажуть, земля — велике багатство. Вона ніколи не надурить тих, хто її розумно обробляє. Так воно і є. Чимало сільськогосподарських підприємств збагатилися, узявши в оренду людські паї. А от сельчанам від того багатства перепали копійки. Проте й ті часто-густо доводиться відвойовувати.
Після смерті батьків розділили їхній пай, що у Слобідці, на трьох дітей і здали земельні ділянки в оренду ДФУ «Агро». Нарікань на підприємство ніколи не було. Воно виплачувало за паї хоч і невеликі гроші, проте вчасно й стабільно. Та віднедавна довіра до аграріїв похитнулася. Річ у тім, що торік поховала брата, а його частину паю переоформила на себе та сестру. Після нового року сільськогосподарське підприємство розрахувалося за оренду нашої землі, а от грошей за братову ділянку не віддали.
Коли звернулася з претензіями до керівництва ДФУ «Агро», мене запевнили, гроші за братовий пай не загубилися, їх обов’язково повернуть через пошту. Відтоді минув не один місяць, а ми з сестрою їх так і не побачили. Щоразу нас годують обіцянками, мовляв, то в бухгалтерії щось не пропускають, то якогось документа не вистачає.
Зі своєю проблемою їздила у Слобідку до сільського голови Миколи Єщенка. Він також запевнив, проблем бути не повинно, гроші за пай повернуть. Тільки щоразу ловлю себе на думці: підприємство наживається на таких бідних пенсіонерах, як ми з сестрою.
Чужого добра нам не треба, хочемо, щоб повернули гроші за нашу землю. Для ДФУ «Агро» декілька сотень — копійки, крапля у морі. А для нас, старих немічних людей, — хороша підтримка до мізерних пенсій.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.