«Дитяча бібліотека буде й надалі в РБК…»

Немає коментарів 57 Переглядів

Ние встигла на шпальтах «МН» вийти стаття «РБК буде з музеєм, але без бібліотеки?», як почали телефонувати наполохані батьки юних читачів.
Як з’ясувалося, всіх орендарів будівлі РБК, крім книгозбірні, вже попередили про звільнення приміщень. Бібліотекарі ж дізналися останніми, бо повідомлення надійшло у відділ культури міськвиконкому, керівництво котрого, вочевидь, вирішило заздалегідь не здіймати паніки.
За роз’ясненнями звернулися до голови райдерж­адміністрації Дмитрія Кисельчука.
— Дитяча бібліотека буде й надалі в РБК, — сказав він зокрема. — Я ніколи не поділяв Малинщину на місто і район. У книго­збірню приїздять діти звід­усіль, тому, вважаю, доцільно залишити її у центрі міста, в приміщенні районного будинку культури.
Щоправда, наразі всім орендарям будівлі РБК дійсно розіслані попередження про майбутні будівельно-реставраційні роботи, котрі за попередньою інформацією розпочнуться у квітні-травні 2018-го, зауважив далі Дмитрій Васильович. Аби вони завчасно знайшли інші приміщення. Щодо дитячої бібліотеки, мова ведеться лише про тимчасовий переїзд на час капремонту.
Міський голова Олексій Шостак запевнив, дитячу книгозбірню тимчасово переведуть у колишню будівлю станції юних техніків, що у мікрорайоні меблевої. Проте це станеться перед початком ремонтних робіт.
Наразі тільки виготовляється проектно-кошторисна документація. Крім того, ремонт здійснюватимуть поетапно. Відтак, напевне, черга до дитячої бібліотеки дійде лише наприкінці року або у наступному.
Отож, поки що підстав для занепокоєння немає.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.