Галина Власенко презентувала першу збірку — «З любов’ю до рідного краю»

Немає коментарів 427 Переглядів

Одинадцятого грудня у актовому залі школи мистецтв відбулася презентація першої збірки старшого викладача Галини Власенко під назвою «З любов’ю до рідного краю». Привітати талановиту жінку прийшли міський голова Олексій Шостак, директор школи мистецтв Павло Недашківський, начальник відділу культури міськвиконкому Олена Журович, педагоги, вихованці, шанувальники мистецтва.

Як розповіла Галина Миколаївна, почала писати музику в 55-річному віці, але наразі вже має у своєму творчому кошику понад 70 пісень. Пише здебільшого ліричні твори на слова місцевих поетів Валерія Лісовського, Ольги Гури, Віктора Михайленка. А також відомих українських — Тараса Шевченка, Лесі Українки, Ліни Костенко, інших.

У збірку увійшли 20 найкращих творів Галини Власенко, які на презентації виконали вихованці та випускники школи мистецтв — серед них Марія Кузьменко, Зінаїда Майстренко, Ганна Шевченко, Галина Горбач, інші. Також пролунали пісні у виконанні викладача Вікторії Пилипенко, яка до слова, доклала багато зусиль до випуску збірки своєї старшої колеги. Виступала на сцені й родина Власенків.

Присутні висловили захоплення творчістю винуватиці торжества бурхливими оплесками та теплими словами привітань.

Розміщено в : Культура, Новини Малина
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.