Голова газового кооперативу проти абонплати

Немає коментарів 110 Переглядів

З першого квітня газівники вводять абонплату. За наявності тільки газової плити щомісячно сплачуватимемо 17 гривень, а якщо є й котел — 29 гривень. Про це «МН» повідомляли раніше.

Малинчани категорично виступають проти «ноу-хау». Адже чому мають платити за доставку (розподіл) газу, якщо газопровід належить громаді? Щоб мати у домівках блакитне паливо, люди об’єднувались у кооперативи. За власний кошт виконували усі роботи. А тепер газівники замість того, щоб сплачувати орендну плату за користування трубопроводом, примушують споживачів віддавати кревні за так званий розподіл газу.

Анатолій Червятюк, очільник одного з газових кооперативів міста, закликає всіх голів кооперативів зібратися на нараду і спільно ухвалити рішення щодо подальших дій. В інших містах, щоб побороти свавілля газових олігархів, звертаються до суду. Малину теж варто боротися, вважає Анатолій Степанович.

Як мовиться, під лежачий камінь вода не тече. Тож зараз необхідно вимагати повернення трубопроводу у власність кооперативів, котрі здатні його самостійно обслуговувати.

Таку пропозицію Анатолій Червятюк надав у міську раду, а через газету звертається до всіх малинчан. Контактні телефони: 5-24-11, 096-107-96-24.

Related Post

Розміщено в : Місцеві новини

Схожі Новини

Реклама
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.