Гроші — поділили, виконком — обрали, регламент міськради — затвердили

Немає коментарів 134 Переглядів

Третього березня у великому залі РДА відбулася десята сесія міської ради сьомого скликання. Прибуло 28 із 34 обраних депутатів. Розглянули чотири блоки питань. Вів сесію міський голова Олексій Шостак.

Затвердили звіт про виконання міського бюджету за 2015 рік. До загального фонду торік надійшло 40 728 тисяч гривень власних і закріплених доходів, що у порівнянні з попереднім роком більше на 7 860 тисяч гривень, або на 23,9 відсотки. Слід зазначити, що найбільш бюджетоутворюючим джерелом надходжень є податок з доходів фізичних осіб (ПДФО), проте у 2015-му міський бюджет отримував лише 60 відсотків цього податку, тоді як у минулі роки у розпорядженні міста залишалось 75 відсотків ПДФО.

Внесли зміни до міського бюджету на 2016 рік. ММРТМО спрямували на реконструкцію пологового відділення — 141 204 гривні, встановлення у операційному блоці металопластикового вікна — 7370, кондиціонера — 17730, поточний ремонт наркозного апарату «Leon» — 9000 гривень. В цілому у ММРТМО є потреба у придбанні медичної апаратури для лабораторії, пологового відділення, хірургії на суму понад 1,3 мільйони гривень — на бюджетній комісії вирішено з цього приводу направити звернення в обласну раду, адже ця сума є непосильною для міста.

Дитсадкам в цілому спрямували 66 тисяч гривень, з них на поточний ремонт приміщення ДНЗ «Теремок» — 20 000 гривень, ремонт системи водопостачання з придбанням матеріалів та облаштування пральні в ДНЗ «Ялинка» — 25 000, а на придбання м’ясорубок та електросковороди цьому ж дитсадку — 21 000 гривень. Решта сім ДНЗ, напевне, усім необхідним забезпечені за батьківські кошти?.. На капітальний ремонт водопостачання по вулиці Ватутіна, де мережа практично повністю зруйнована — 461 324 гривні.

Встановили мінімальну вартість місячної орендної плати нерухомого майна фізичних осіб в розрахунку на метр квадратний: для проживання фізосіб — 10,42 гривні, провадження виробничої діяльності — 20,84, іншої комерційної діяльності — 31,26 гривні.

Ухвалили рішення про оптимізацію структури Малинського стоматологічного об’єднання. З четвертого травня мають скоротити 0,5 штатної одиниці завідувача ортопедичного відділення, старшого зубного техніка, медсестри та бухгалтера, одну штатну одиницю лікаря-стоматолога-ортопеда, молодшої медсестри, три штатних одиниці зубного техніка. Це викликано зняттям пільг потерпілим від аварії на ЧАЕС четвертої категорії — відтоді фінансування на пільгове зубопротезування відсутнє. За власні кошти населення в комунальній стоматполіклініці встановлювати зуби не хоче, і зубні техніки залишилися без роботи.

Надали згоду про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Малинського районного комунального підприємства з технічної інвентаризації Житомирської обласної ради (прим. авт. — БТІ). В області розпочали оптимізацію, тому Малинське БТІ може стати об’єктом уже зовсім не малинським, а буде де-факто причеплене до більш потужнішого.

Виникла загроза до втрати містом архіву, у тому числі в БТІ зберігаються технічні паспорти житлових будинків населення міста і району. Чим це небезпечно, напевне, пересічним малинчанам пояснюватися не треба — шахрайських махінацій з нерухомістю нині безліч. Чи вдасться ухваленим рішенням міським депутатам врятувати БТІ та архів — питаннячко. Адже все залежатиме від того, як погляне на це обласна рада.

Ухвалили, врешті-решт, регламент міської ради — за редакцією В. Цьохи, з поправками. А також виконком міської ради, до його складу увійшли О. Шостак, Д. Кисельчук, П. Піковський, О. Ювковецький, Л. Сніцаренко, С. Сивко, О. Дзюбенко, Т. Чушенко, В. Чевельча, О. Кудрицька, Г. Дідківська, А. Костюченко, С. Галькевич, П. Когут, В. Пащенко, С. Софранчук, П. Толкач.

 

Розміщено в : Новини Житомирщини

Схожі Новини

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.