Губернатор Житомирщини написав заяву на звільнення

Немає коментарів 153 Переглядів

16 серпня, голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський написав заяву на звільнення за власним бажанням. Відповідну інформацію губернатор підтвердив журналістам “ЖИТОМИР.today”.

Також він зазначив, що поки що коментувати своє рішення не хоче, адже заяву мають затвердити на державному рівні, тому доки цього не зробили, коментувати немає чого.

“Так дійсно, сьогоднішнім числом, тобто 16 серпня, я написав заяву на звільнення за власним бажанням. Але її мають ще затвердити на рівні Кабінету Міністрів та має бути відповідне розпорядження Президента”, — пояснив Машковський.

Нагадаємо, що наймолодший губернатор Сергій Машковський справляє враження радше чужої для бюрократії та чиновницької роботи людини, аніж голови державної обласної адміністрації з дворічним стажем. Нещодавно виповнилось два роки з того моменту, як Президент підписав указ про призначення колишнього бізнесмена на посаду керівника Житомирської області. Через ці два роки тридцятишестирічний голова ОДА зі справжнім фанатизмом розповів про досягнення області в альтернативній енергетиці та захоплено ілюстрував живими прикладами свій спіч про децентралізацію.

Розміщено в : Влада
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.