Газівники відключили від тепла дітей

Немає коментарів 100 Переглядів

Серед білого дня минулого четверга у місті від тепла відключили три дитячих садочки — «Калиноньку», «Сонечко» і «Теремок», дві школи — ЗОШ №5 і ЗОШ №6 та ЦДЮТ. Усі ці заклади освіти перебувають на автономному газовому опаленні. Газівники перекрили вентилі до котелень, навіть не попередивши керівників закладів.
Як пояснив ситуацію начальник Коростенського УЕГГ Ігор Дорошенко, Малинський міський відділ освіти до 29-го листопада повністю використав місячний ліміт газу. «Газ — це той самий товар, — зауважив він. — Отож, нарікати немає на кого…».
У мерії натомість пояснюють, подібна проблема не лише у малинських освітян, оскільки від газу відключили також соцоб’єкти Радомишля, Бердичева, Житомира та багатьох інших міст України. Вочевидь, газові сховища у країні напівпорожні, і газівники економлять кожен кубометр. Тому серед опалювального сезону через найменше непорозуміння залишають без тепла навіть дитячі заклади. Це при тому, що ніякої заборгованості за газ немає…
Як пережити зиму — питаннячко. Цього разу міський голова Олексій Шостак наприкінці дня розпорядився зірвати пломби і самовільно включити котельні. Нараховуватимуть за безлімітний газ по подвійному коефіцієнту. Але, як переконує керманич міста, збитки цілком ляжуть на постачальника блакитного палива ТОВ «Енергія газу», з яким відділ освіти уклав договір, відповідно до проведеного тендеру.
Хочеться вірити, подібна ситуація не повториться у люті морози. Адже газівники наразі мають право відключати від газопостачання будь-які об’єкти і навіть цілі міста.

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.