Горять будинки і трава

Немає коментарів 407 Переглядів

За тиждень у місті і районі сталося 18 пожеж.
14 березня о 21 годині 30 хвилин вогонь лютував у місті по вулиці Барміна, де спалахнув приватний будинок. Викликали рятувальників сусіди, котрі вчасно побачили густий дим, що валив з-під даху.
Як розповідають у Малинському МРВ УДСНС, причиною загоряння стала пошкоджена труба димоходу, котра тріснула на горищі. Господар того дня запалив камін, але не помітив проблему.
Упоралися з червоним півнем лише опівночі. Вогонь знищив дах та пошкодив кімнату.
16 березня внаслідок несправності пічного опалення горів будинок у пенсіонерки по вулиці Чкалова. На щастя, бійці ДСНС швидко приборкали вогонь, який проте встиг знищити частину даху.
Минулої неділі близько 15-ої години з тієї ж причини горіла літня кухня у мік­рорайоні голопузівки. Дещо пізніше через спалювання сухої рослинності спалахнули два житлових будинки і господарські споруди на Стримівщині, а у ніч з 18-го на 19 березня палії трави спровокували пожежу у Чоповичах, де загорілися два сараї.
Решта пожеж теж сталася через спалювання сухої рослинності, але вогонь лютував на відкритій місцевості. Найбільші площі знищені в Українці, де за тиждень вигоріли три гектари, у Білому Березі — гектар. У П’ятидуб, де вже немає жодного жителя, вогонь перекинувся з Київської області. Також горіли сміття та суха рослинність на околицях Малина, Йосипівки.

Олена ПОКРОВСЬКА.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.