Горіли лісовоз ще й євроконтейнер

Немає коментарів 104 Переглядів

23 січня вдень загорілася вантажівка з дров’яними обрізками у мікрорайоні паперовиків.
Очевидці кажуть, машина задимілася на ходу, рухаючись по вулиці Гагаріна. Водночас це на деякий час призвело до заблокування руху на дорозі. На щастя, з вогнем впоралися швидко, полум’я не зачепило вантаж. Подейкують, приватний автомобіль віз дрова на одне із місцевих підприємств.
Минулої п’ятниці червоний півень наполохав літню жительку Ворсівки. Пізнього вечора вона почула, що на горищі тріскотить полум’я. Прибулі рятувальники, проте, заспокоїли. З’ясувалося, горіла лише сажа в димоході.
Наступного дня близько п’ятої ранку згоріли дах літньої кухні та дровітник у селі Березине. Причина загоряння встановлюється.
Минулих вихідних уночі навпроти церкви у мік­рорайоні лікарні вщент згорів євроконтейнер. Наразі поліція встановлює винуватця пожежі. Комунальники, проте, просять відшкодувати нанесені збитки добровільно. Адже в іншому випадку палія притягнуть до відповідальності. Зауважимо, неподалік сміттєвого бака встановлені камери відеоспостереження, тому з’ясувати достеменну причину пожежі буде неважко.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.