Грип наступає

Немає коментарів 69 Переглядів

Збільшується кількість дітей і дорослих, яких вражають грип та ГРВІ. У деяких молодших класах міських шкіл ходить на заняття менше десяти учнів, решта — на амбулаторному лікуванні. Проте карантин поки що не оголошений, адже епідемічний поріг захворюваності на Малинщині не перевищений.
— Минулого тижня на грип і гострі респіраторно-вірусні інфекції захворіла 181 людина, з яких 39 дітей до чотирьох років, 90 — 5-14-річних, 21 — віком 15-17 років, 15 дорослих, 18-29 років, 16 осіб — 30-64 роки, старші поки що за меддопомогою не зверталися, — розповідає начальник управління Держпродспоживслужби в Малинському районі Віктор Гвоздецький. — Це мінус 34,6 відсотка до епідемічного порога. До речі, торік у цей період захворіло 106 осіб, у 2016-му — 296.
Передбачити, як швидко розповсюдиться вірус грипу, і оголосять епідемію цьогорік, важко. Проте вже зараз необхідно суворо дотримуватися профілактичних заходів: менше бувати у місцях скупчення людей, частіше провітрювати та робити вологе прибирання приміщення, вживати цибулю, часник та фрукти з великим вмістом вітаміну С, змащувати ніздрі оксоліновою маззю.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.