Як нас дурять у Малині

Немає коментарів 230 Переглядів

Схоже, вислів: «Зранку — гроші, ввечері — стільці» із відомого радянського кінофільму й досі не втрачає популярності. На свій лад, правда, трактують його аферисти, яким нині не так просто надурити людей, начуваних про різні афери й махінації. Тому сучасні Остапи Бендери пропонують своїм клієнтам спочатку «стільці», аби не виникало підозр, що їх дурять, потім беруть за це плату, тільки удвічі, а то й утричі більшу, ніж треба.
У подібну павутину махінацій потрапила нещодавно пенсіонерка-малинчанка Галина Кашина. Її будинок давно потребував утеплення. Тож жінка, діставши гроші, які берегла на чорний день, наважилася на зміни. Ремонтну бригаду шукала недовго. Поблизу автобусної зупинки побачила на стовпі оголошення, в якому обіцяли швидке та якісне утеплення за помірну плату, й одразу зателефонувала за вказаним номером.
Уже наступного дня до оселі пенсіонерки завітали молодики з ремонтної бригади. Переміряли площу стін та стелі й виставили ціну за роботу — 15 тисяч гривень». Щоб не налякати бабусю захмарною сумою, запевнили, в неї входять і утеплення, і будівельні матеріали.
Галина Петрівна очікувала на менші витрати, але тішилася думкою, що не доведеться наймати машину, їздити магазинами, скуповуватися. Один із ремонтників додав: «Завтра привезуть матеріали, вам треба буде за них розрахуватися. Решту грошей віддасте після ремонту». На тому, як кажуть, і вдарили по руках.
Через два дні й справді водій доставив матеріали і тицьнув жінці на суму у накладній, де значилося — до сплати 10 тисяч гривень. Галина Петрівна, нічого не перевіряючи, віддала зазначену суму і почала чекати ремонту.
Проте ні через день, ні через тиждень його не розпочинали. Телефон, який раніше набирала, мовчав, а потім і взагалі опинився поза зоною досяжності. Але пенсіонерка вперто не допускала думки, що її нагло обвели навколо пальця.
— Такого не може бути, — доводила вона рідним та сусідам. — Адже мені привезли матеріали, за які розрахувалася. Якщо ці хлопці й справді шахраї, то що вони виграли?
Однак, виявилося, ремонтники таки добре «нагріли» довірливу пенсіонерку. Коли Галина Петрівна переглянула накладну, по якій оплатила будівельні матеріали, побачила, пінопласт, грунтовка, гіпсокартон, клей удвічі дорожчі, ніж у магазинах. Бабусю надурили майже на три тисячі гривень.
От вам і гроші, і стільці, і ремонт, і утеплення. Спробуй після такого довіряти людям…

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.