Як підготуватися до навчання

Немає коментарів 46 Переглядів

Батьки не мусять купувати друкованих зоши­тів, мають право впливати на вибір шкільної форми та допоможуть дитині, якщо разом із нею налагодять режим дня ще до 1 вересня.
Про це розповіла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич в ефірі програми «Сніданок з 1+1».
«Я хотіла б попередити батьків, ви зовсім не зобов’язані, наприклад, купувати додаткові друковані зошити, якщо кажуть за це платити. Можна писати і в звичайному зошиті, головне, щоб був підручник або роздатковий матеріал від вчителя», — зазначила Лілія Гриневич.
Міністр також підняла питання шкільної форми — «навчальні заклади не можуть змушувати батьків купувати форму конкретних виробників, а батьки мають бути допущені до вирішення питання щодо запровадження та формату шкільної форми у закладі».
Гриневич також порадила батькам уже зараз — у серпні — поступово повертати дітей у звичний режим дня, аби це не стало додатковим стресом для школяра на початку навчання. «У вересні їм доведеться рано вставати, йти до школи. Є певна напруга, і цей режим потрібно зараз підлагоджувати», — зауважила Лілія Гриневич.
«Звичайно, було б добре в останній місяць канікул бодай трохи повернути дитину в матеріал навчання. Але все потрібно робити помірковано. Якщо це година часу в день або трохи більше, це нормально. Бо наш мозок подібний м’язам. Якщо ми його тренуємо — він залишається у формі, якщо ні — потім буде складніше. Наприклад, з малюками, залежно від вікової категорії, варто повторювати математичні дії, протягом літа прочитати великі та складні програмні твори на наступний рік, щоб потім було легше. Варто згадати про це зараз, поки попереду ще декілька тижнів канікул», — додала міністр.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.