Йдучи на базар, підписуйте гроші

Немає коментарів 271 Переглядів

Щоразу, коли йду по покупки в магазин чи на базар, думаю, як все ж таки держава обікрала людей. Мінімальні зарплати та пенсії збільшилися на декілька сотень, а ціни на продукти, одяг ростуть щодня. Проте найбільше хвилює інше: продавці нерідко теж дурять нас.
У цьому переконалася на власному досвіді, купуючи хліб на базарі. Коли підійшла моя черга, простягнула продавчині заздалегідь приготовлені 20 гривень і попросила буханець. Поки жінка за прилавком подавала хлібину, вирішила придбати ще й булочки. Продавчиня віддала замовлене і попросила розрахуватися за покупку. Я нагадала, що вже дала 20 гривень, і витягнула з гаманця десятку для доплати. Однак жінка почала ображати мене, назвала злодійкою. Мовляв, ніяких грошей я їй не давала.
Коли вона відкрила касу, я побачила свою двадцятку. Однак жінка навіть слухати не хотіла і з сарказмом запитала: «Хіба на купюрі написано, що вона ваша?».
Зрозуміла, нічого не доведу, тому повторно розплатилася за хліб.
Уже на автобусній зупинці наздогнала пенсіонерка, яка також стояла у черзі за буханцем і стала свідком, як мене нахабно обдурили. Старенька поспівчувала і розповіла, її теж зробили злодійкою у м’ясному павільйоні. Жінка, розраховуючись за підчеревину, дала продавцеві останні 200 гривень, з яких їй мали дати 70 гривень здачі. Однак той почав наполягати, що вона грошей не давала. Перепалка тривала майже півгодини, але старенька все одно не змогла довести, що розрахувалася за підчеревину.
Виходить, аби не пошитися в дурні, йдучи на базар, треба підписувати гроші, тоді жоден продавець не скаже, що ви — крадій.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.