Є список непотрібних ліків

Немає коментарів 83 Переглядів

Медикаменти, які не допомагають побороти вірус грипу, оприлюднила на своїй сторінці у Facebook керівник Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун.
Міністр підкреслила, більшість ліків, які люди купують за порадою знайомих чи навіть медиків, насправді не бореться із вірусом. У список потрапили антибіотики, інтерферони, антигістаміни, противірусні препарати, крім озельтамівіру та занамівіру за показаннями, імуномодулятори, сиропи від кашлю, комбіновані ліки від застуди, вітаміни та рослинні препарати, ефективність яких не доведена.
Медичні фахівці теж твердять, такі ліки не можуть допомогти при хворобі. «Мало того, що їх ефективність не доведена, вони ще й шкодять здоров’ю», — попереджає дитячий інфекціоніст Федір Лапій.
Керівник міністерства Уляна Супрун пояснила, антибіотики при грипі не потрібні, бо вірусів вони не вбивають, а з-поміж противірусних препаратів лише два відповідають критеріям — це «Озельтамівір» та «Занамівір».
Аби подолати грип, медики радять контроль температури тіла та інтенсивне пиття, особливо чай з малиною чи лимоном, споживання корисної їжі, а в разі появи загрозливих симптомів — звернення до лікарів.
Однак найкращим способом вберегтися від грипу, кажуть медики, лишається вакцинація.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.