Є життя й після об’єднання

Немає коментарів 37 Переглядів

Кожен знає, не доведи Господи, жити у період змін. Особливо тоді, коли зневірився, розчарувався, опустив руки. Щось подібне пережили й ми, жителі сіл, підпорядкованих Шевченківській сільраді. Новина про те, що нас приєднують до Чоповицької ОТГ, була, немов сніг на голову. Думали-гадали, що чекатиме на сельчан після приєднання? Адже на території нашої сільради — села малолюдні, бідні. А кому потрібні родичі, які ходять із простягнутою рукою? Хто на нас дивитиметься й зважатиме на наші негаразди?
Однак згодом зрозуміли, від об’єднання з ОТГ тільки виграли. Знаємо, не слід чекати усього й одразу, проте вже маємо чим похвалитися.
На території Шевченківської сільради нещодавно встановили дитячий майданчик, організували підвіз дітей-школярів до навчальних закладів. У Тишеві, Шевченковому, Кутищах вперше за багато років засвітилися ліхтарі, частково відремонтували дороги: підсипали, прогрейдерували.
Якось довелося звернутися у Чоповицьку ОТГ з наболілим питанням, й, на диво, там нас уважно вислухали, порадили, як вирішити проблему, пригостили чаєм.
Нині у Шевченківській сільраді залишився староста, який також завжди підставить плече, допоможе порадою і ділом. Відтак душа радіє: не перевелися добрі й чуйні люди, котрі переймаються інтересами громади. Це, зокрема, С. Горуля, Н. Дєньгаєва, В. Шпакович, О. Кононученко, М. Семененко. Побільше б таких людей, у яких не скам’яніло серце…

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.