Інструментальна п’єса для малинського комунального оркестру

Немає коментарів 92 Переглядів

Котрий тиждень триває сюжет з придбанням вакуумного насоса забору води із водосховища для централізованого водопостачання. Більше тижня минуло з того моменту, коли з допомогою підприємств Малина взялися вирішувати цю гостру проблему.

Паперова фабрика виявила найконструктивнішу ініціативу, зайнявшись питанням пошуку потрібної марки насоса, сплати його вартості й супроводом його встановлення.

Минулого тижня насоса дочекалися – насправді не тієї марки, не тієї фірми, не нового. Хто відповість за цю серпневу липу перед паперовиками і перед містом, ще не відомо. Як і невідомо, коли ж нарешті буде встановлено обладнання для забору води. Бо ж самі комунальники постійно твердять, що рівень води у водосховищі критичний – постійно менше 3 м 10 см. І ми систематично боїмося, систематично настільки, наскільки обіцяють всіх нас потішити вирішенням даної проблеми. Власне, запрацював би довгоочікуваний насос, то низький рівень води перестав би становити екологічну й побутову загрозу для міста.

Взагалі йдеться про два насоси, аби, в ідеалі, не виникало критичних ситуацій з водопостачанням. Один із них – глибинний для встановлення на очисних спорудах.

Хоча сьогодні рівень води аналогічний минулорічному, а з нього якось викрутился (насправді тут треба також боятися), перспектива маловтішна. По-перше, чому весни й літа не вистачає для остаточного закриття дразливої теми? По-друге, чому посушливий як ніколи теплий сезон не підганяє сумління комунального господарства міста? Ми, малинчани, боїмося, а комунальники – ні? Хтось із нас двох – не малинчани.

Це не одна тема в циклі комунальних і водних. Через відсутність фінансового ресурсу «Малин Енергоінвест» хоче просити в міського бюджету 64 тисячі на прилад, який дозволить здійснювати поквартирні відключення від міської централізованої водомережі. Наразі відключення боржників і споживачів, котрі підключили воду до своїх жител без офіційного дозволу й встановлення договірних стосунків з комунальним підприємством, технологічно можливе лише в приватних будинках.

У багатоквартирних будинках недобросовісному споживачеві припинити надавати послугу водопостачання чи водовідведення на сьогодні ще неможливо. Придбання дороговартісного приладу раз і назавжди вирішить проблему справедливого ставлення для малинчан, які не вважають за потрібне сплачувати за спожите.

Однак серед депутатів є думка, що маючи за деякими адресами просто фантастичну заборгованість за воду, «Малин Енергоінвест» у лічені дні зміг би вирішити проблему відсутності потрібної на прилад суми. Отож комунальники мусять довести, що і без приладу (суд, виконавча служба) вони здатні взяти кругленькі суми за борги найбільш зухвалих споживачів. А потім із спокійною совістю витратити їх на такий необхідний прилад. Тоді один факт існування його, прилада, підвищить лояльність містян до комунальників.

По суті, своєрідне замкнене коло!

Напрошується висновок, що менеджери в міській комунальній сфері не вельми обдаровані. Адже кожного разу історія пошуку, придбання і встановлення вартісного обладнання чи машини закінчується великою мильною булькою. Згадати хоча б «геніальний» проект «Мулосос». Це слово стало загальною назвою, діагнозом вже хронічних ситуацій – гроші утікають в напрямку «від», у зворотньому напрямку прибуває велика дуля. Але навіть тому, що вона велика, не легшає ситуація – дулею дірок у комунальній сфері не заткнеш.

Джерело: http://infomalin.biz/news/misto/malin/instrumentalna-pyesa-dlya-malinskogo-komunalnogo-orkestru.html

Розміщено в : Новини Малина
Реклама
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.