Календар чемпіонату Малинського району з футзалу сезону 2015-2016 року

Немає коментарів 77 Переглядів

I етап

Група:    Синя                                                                              Група:   Червона

«Промінь» с. Любовичі                                                           «Колос – 1» с. Головки

 «Колос-2» с. Головки                                                              «Урожай-1» с. Українка

«Урожай-2» с. Українка                                                          «ФК Гранітне» смт. Гранітне

«Юність» с. Скурати                                                                 «Євро Пак-2» с. Нові Вороб’ї

« ФК Луки» с. Луки                                                                   «Фаворит» с. Іванівка

«Старт» с. Пиріжки                                                                   «МКДЗ» смт. Гранітне

«Євро Пак-1» с. Нові Вороб’ї                                                  «Чайка» с. Нові Вороб’ї

 

1 тур         22.11.2015 р.

 

2 тур         29.11.2015 р. 3 тур          06.12.2015 р.
«Юність» – «Євро Пак-1»

10-00 год.

 «Фаворит» – «Урожай-1»

10-00 год.

«ФК Гранітне»  – «МКДЗ»

10-00 год.

«Чайка» –  «Фаворит»

11-00 год.

«Промінь» -«Урожай-2»

11-00 год

«Юність» – «Промінь»

11-00 год.

«Урожай-2» – «Колос-2»

12-00 год.

«Євро Пак-1» – «Старт»

12-00 год.

«Урожай-2» – «ФК Луки»

12-00 год.

«Урожай-1» – «Євро Пак-2»

13-00 год.

 «Євро Пак-2» – «Колос-1»

13-00 год.

«Урожай-1»  – «Чайка»

13-00 год.

«Старт» –  «ФК Луки»

14-00 год.

«Колос-2» – «Юність»

14-00 год.

«Колос-2» – «Євро Пак-1»

14-00 год.

«Колос-1» – «ФК Гранітне»    15-00 год. «МКДЗ» – «Чайка»

15-00 год.

«Колос-1» –  «Фаворит»

15-00 год.

 «МКДЗ» «ФК Гранітне» «Євро Пак-2»
«Промінь» «ФК Луки»  «Старт»

 

 

4 тур         13.12.2015 р. 5 тур         20.12.2015 р. 6 тур         27.12.2015 р.
«Чайка» – «Колос-1»

10-00 год.

«ФК Гранітне» – «Фаворит»

10-00 год.

«ФК Луки» – «Промінь»

10-00 год.

«Промінь» – «Колос-2»

11-00 год.

«Юність» – «Старт»

11-00 год.

«МКДЗ» – «Колос-1»

11-00 год.

 «ФК Луки» – «Юність»

12-00 год.

«Колос-2» – «ФК Луки»

12-00 год.

 «Старт» – «Колос-2»

12-00 год.

«Старт» – «Урожай-2»

13-00 год.

«Колос-1» – «Урожай-1»

13-00 год.

«Чайка» – «ФК Гранітне»

13-00 год.

 «МКДЗ» – «Урожай-1»

14-00 год.

«Євро Пак-2» – «МКДЗ»

14-00 год.

«Євро Пак-1» – «Урожай-2» 14-00 год.
«Євро Пак-2» – «ФК Гранітне»

15-00 год.

«Промінь» – «Євро Пак-1»

 

15-00 год.

 «Фаворит» – «Євро Пак-2»

 

15-00 год.

«Фаворит» «Чайка» «Урожай-1»
«Євро Пак-1» – «Урожай-2» «Юність»

 

7 тур         10.01.2016 р.
«Промінь» – «Старт»

10-00 год.

«Євро Пак-2» – «Чайка»

11-00 год.

«ФК Луки» – «Євро Пак-1»

12-00 год.

 «Фаворит» – «МКДЗ»

13-00 год.

«ФК Гранітне» – «Урожай-1»

14-00 год.

«Юність» – «Урожай-2»

15-00 год.

«Колос-1»
«Колос-2»

Related Post

Розміщено в : Місцеві новини, Спорт

Схожі Новини

Реклама
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.