«Калюжі» не буде?

Немає коментарів 1250 Переглядів

Хтось накинув оком на «калюжу» — улюблене місце відпочинку малинчан, а також приїжджих дайверів, котрі облаштували у водоймі ексклюзивний підводний музей. Люди подейкують, на місці затопленого кар’єру збираються знову видобувати граніт.
Як з’ясувалося, чутки небезпідставні. Товариство, зареєстроване, до речі, в Українці, ще у 2007-му році отримало спецдозвіл на видобуток граніту в закинутому кар’єрі, терміном на 20 років. Проте з невідомих причин зволікало із початком господарської діяльності.
Торік прокуратура звернула на це увагу і зробила висновки: оскільки підприємство не працює, від цього потерпають держава і територіальна громада. Адже бюд­жети всіх рівнів недоотримують податків. Відтак прокурори подали позов у суд про припинення цим товариством права користування надрами на території малинського родовища граніту.
Але не все так просто. Товариство, вочевидь, не захотіло розпрощатися із дозвільними документами і тепер планує спустити воду з «калюжі» і приступити до видобутку граніту. Керівництво підприємства, до речі, підтвердило журналісту «МН» про такі наміри. Найближчим часом обіцяє поділитися своїми планами з читачами нашої газети. Зокрема, редакцію цікавить, коли виробники планують приступити до видобутку граніту, і наскільки безпечне подібне сусідство для жителів прилеглого мікро­району Городищ.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.