Харчування у дитсадках подорожчає

Немає коментарів 118 Переглядів

У зв’язку зі стрімким зростанням цін на продукти, з першого листопада збільшиться вартість харчування у міських дитсадках.
минулої середи на останній сесії міськради депутати вирішили: вартість щоденного триразового харчування у ДНЗ для дитини віком до трьох років становитиме 17 гривень, від трьох до семи — 18 гривень. Як і раніше, батьківська плата складатиме шістдесят відсотків. Тобто за дитину ясельної групи доведеться щодня викласти 10,20 гривні, старшу трьох років — 10,80 гривні.
Щоправда, нові розцінки протримаються лише декілька місяців. Уже в січні мерія планує знову переглянути вартість обідів, бо, на думку адміністрації окремих дитсадків та міськво, за такі кошти неможливо забезпечити дітей повноцінним харчуванням. Щоб нагодувати малюків, необхідно щонайменше 20 гривень на день, — вважають посадовці. Проте з цим погоджуються далеко не усі батьки.
На сесії їхні представники та депутати зауважили: варто спершу переглянути закупівельні ціни на продукти, які в накладних зазвичай захмарні. На що міський голова запропонував учасникам дискусії знайти інших постачальників продуктів для дитячого харчування.

Розміщено в : malin
Реклама
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.