Хлопець втрачає вагу, але медики не знають, що робити

Немає коментарів 636 Переглядів

Редакцію повідомили про хлопця-сироту, котрий через недугу стрімко втрачає вагу. Медики нічого не можуть вдіяти. Ліки не допомагають, а операцію робити ризиковано — хлопець занадто слабкий. Так триває не один місяць.
…Хворий на той час лежав у хірургічному відділенні ММРТМО. Коли зайшла у палату, ледь стрималася — на ліжку напівсидів худесенький хлопчик, на вигляд років 12-ти, хоча невдовзі йому виповниться 20…
Влад Дідківський (на знімку) виріс у Недашках. Після смерті неньки, а минуло відтоді майже 12 років, жив у тітки. Зараз навчається на третьому курсі проф­техліцею, буде трактористом. Хвороба вразила зненацька, під час навчання у Малині. Наразі майже нічого не може їсти, лише по декілька ложок юшки чи каші. Через це постійно голодний. Якщо дозволяє собі більше, їжа не засвоюється, починається блювота. Хлопець важить 31 кілограм — лише шкіра та кістки.
Юнак чотири рази лежав у обласній лікарні, не менше й у малинській. Хоч у дитинстві не мав проблем зі здоров’ям, зараз медики переконують, у нього — вроджені вади. Мовляв, недуга загострилася, коли став дорослішати. До того ж з’явилися набуті проблеми зі шлунково-кишковим трактом.
У цій небезпечній ситуації здивувало ставлення медиків до пацієнта. Хлопцю стає гірше, а його «відфутболюють» із Житомира у Малин і навпаки, потім взагалі виписали додому, бо не знають, що з ним робити.
Щоб штучно набрати вагу, обласний лікар, щоправда, порадив Владу вітамінні комплекси — їх потрібно щонайменше чотири, вартість кожного — 1500 гривень. Виписав й інші препарати. Сказав, вони потрібні, щоб потім зробити операцію.
Натомість, коли запитала думку малинських лікарів, котрі вже рік спостерігають хворого, ті зауважили, обов’язково потрібна консультація фахівців інституту Шалімова — це єдиний заклад в Україні, де лікують подібні захворювання.
Чому ж раніше цього не зробили? Чому дотягнули, аби хлопець світився від худоби? Думаю, кожен доб­ре знає відповідь на ці запитання. Немає коштів — нема й лікування. Тим більше для сироти.
Наразі дуже хвилюються за учня у рідному навчальному закладі. Кажуть, він добрий і життєрадісний хлопець, хороший товариш. Жодного поганого слова про нього ніхто не каже. Соціальний педагог профтехліцею Тетяна Козакевич їздила у обласну лікарню і неодноразово була у малинських лікарів. Проте, схоже, доля юнака залежить не від чуйності близьких йому людей, котрі люблять його і турбуються, а насамперед від професійності та небайдужості медиків.
Натомість фахове медичне обстеження, лікування та реабілітація «потягнуть» не на одну тисячу гривень. Тому всі, кого не залишила байдужою доля хлопця-сироти, можуть взяти участь у його порятунку.
Матеріально юнакові можна допомогти, перерахувавши кошти на його банківську картку: ПриватБанк №5168 7573 1709 5141 (на ім’я Дідківського Владислава Олександровича). Або долучитися до збору коштів, який організував профтехліцей. Контактні телефони соціального педагога: 093-70-23-534,
066-86-88-475.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.