Хочете зігрітися, робіть грубку

Немає коментарів 162 Переглядів

Коли чуєш про подорожчання хліба на 26 відсотків або газу на 62 відсотки, яке, до речі, обіцяють найближчим часом, навіть не сумніваєшся у прогнозах. А чого ви чекали? Порошенко, коли його обирали президентом, обіцяв нове життя, проте не сказав, що воно буде кращим. Отож і живемо по-­новому.
Коли нещодавно у новинах заговорили про подорожчання газу для населення, і люди, почувши це, узялися за голови, мовляв, як потягнемо такі витрати, очільник міністерства соц­політики запропонував українцям відмовитися від газу і перейти на дрова. Слушна пропозиція, але що робити людям, які, приміром, мешкають у трикімнатних квартирах і гріються біля батарей?
У передчутті безвиході й у мене народилася ідея: зачинити дві кімнати, а в третій зробити грубку і топити дровима.
Далі у голові конвеєром пішли ідея за ідеєю, які, гадаю, в наступному опалювальному сезоні зможуть врятувати українців від зубожіння. Приміром, другу та третю кімнати також можна використати, щоб даремно не пропадали. В одній зробити цех з виготовлення вигрібачок жару та лопаточок для вибирання попелу. Де взяти матеріал? Підкажу нашим мудрим чиновникам, але за додаткову плату. У третій кімнаті можна обладнати заправну станцію для жарових прасок. Отож, і мін­енерго реформуватиметься, і мінекономіки задіється!
У мене таких ділових пропозицій — ого-го скільки. Може, хтось із чиновників захоче взяти мене в радники, я з радістю. А коли всі ідеї будуть втілені на практиці, то і Пенсійний фонд буде наповнений, й інші міністерства не залишаться без діла.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.