Кінотеатр громаді не повернуть?

Немає коментарів 48 Переглядів

Не бачать підстав для розірвання договору купівлі-продажу та повернення кінотеатру у власність громади посадовці Малинської районної ради. Про це вони заявили в офіційному листі керманичам міста.
Нагадаємо, нещодавно на спільному засіданні постійних комісій міськради була висунута вимога відібрати будівлю у недбалих господарів, котрі не спромоглися за п’ять років користування зробити бодай елементарний ремонт — дах майже вщент провалився, зі стін приміщення сиплеться плитка.
Проте кінотеатр раніше належав району, а не місту. Отож, руки у міської влади зв’язані, і крім словесних обвинувачень у бік нових власників, та, можливо, адмінштрафів вплинути на ситуацію вони не можуть.
Тим паче, як з’ясувалося з листа райради, єдиною умовою переможцю аукціону з продажу кінотеатру було «у встановлений строк сплатити вартість об’єкта приватизації». Меблева фабрика виконала це і, розрахувавшись, може робити з будівлею, що заманеться. Навіть, як бачимо, чекати, доки та розвалиться.
У свою чергу, якщо бути об’єктивним, керівництво меблевої повсякчас заявляє, що мерія ставить перепони в оформленні земельної ділянки навколо кінотеатру. І саме з цієї причини нібито не можна реалізувати грандіозний проект. Отож, хто винен, і вдень з вогнем не розберешся, але факт залишається фактом — аварійна будівля не лише продовжує псувати зовнішній вигляд центру міста, а й становить небезпеку для перехожих.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.