Коли повернуть лічильники?

Немає коментарів 106 Переглядів

Малинчан вводять в оману газівники. Люди скаржаться, ще у лютому-березні зняли у домівках старі газові лічильники, пообіцявши замінити їх безкоштовно на нові. Час спливає, а приладів обліку не встановлюють. Містяни хвилюються, бо отримують квитанції з «віртуальними сумами». Та й зима не за горами: чи нарахують без лічильників субсидії?
— Чинне законодавство зобов’язує ПАТ «Житомиргаз» упродовж двох місяців замінити лічильники, що визнані непридатними, — пояснює фахівець із зв’язків з громадськістю ПАТ Катерина Чумак. — Проте, згідно з діючим тарифом, затвердженим НКРЕКП, на ці цілі коштів не передбачено (такий вид затрат взагалі не врахований). Відтак заміни лічильників, що проводяться ПАТ, виконуються за рахунок прибутку чи за наявності обігових коштів.
Виходить, залишається чекати своєї черги, котра, може, колись і дійде до конкретного споживача. Адже заміна лічильників за таких умов відбувається занадто повільно. Можна, як зауважують газівники, придбати лічильник необхідного типорозміру за власний кошт. Після процедури вхідного конт­ролю, яку газівники проведуть за зверненням споживача, прилад встановлять безкоштовно. Звісно, така перспектива мало кого порадує. Адже далеко не кожному по кишені викласти за новий прилад обліку понад 900 гривень.
Щодо оплати за спожитий газ без лічильника, в ПАТ «Житомиргаз» пояснюють: нараховують куби по середньодобовій нормі споживання за аналогічний період минулого року.
Проте виникає запитання: навіщо було газівникам знімати прилади, якщо їх немає чим замінити?

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.