Конфлікт у центрі Малина: «АвтоЄвроСила» відстояла права водія

Немає коментарів 216 Переглядів

14 серпня у центрі Малина виник конфлікт між громадськими активістами «АвтоЄвроСили» і поліціянтами.

За словами очільника місцевого осередку «АвтоЄвроСили», голови громадської ради міста Валентина Сербіна, причина конфлікту — незаконне відібрання посвідчення водія у мешканця Нової Діброви.
Того дня уранці чоловік їхав із села у Малин, і на варшавці, неподалік пиріжківського переїзду, потрапив у поле зору коростенських поліцейських. Правоохоронці зупинили «Газель» і зробили зауваження, що не працюють габарити. Пізніше, забивши у базу дані водія, правоохоронці з’ясували — чоловік не так давно вже потрапляв на гачок патрульної поліції за подібне порушення. Відтак пізніше, наздогнавши водія у центрі Малина, забрали водійські права.
Проте шофер не розгубився. Щоб відстояти свої права, зібрав активістів «АвтоЄвроСили», котрі з’їхалися не лише з Малина, а й Радомишля, Коростеня, Житомира. Поліцейські теж підтягнули свої сили, у тому числі з обласної поліції, і почалося протистояння.
Справа в тому, що суд скасував раніше винесену постанову про правопорушення, тому, на думку водія та активістів, поліцейські перевищили повноваження і відібрали права незаконно, пояснює Валентин Сербін.
Розбірки тривали два дні, проте вже у обласній поліції. Врешті-решт 16 серпня близько 18-ої години посвідчення водію повернули.
Отже, громадський рух — сила, переконаний головний активіст нашого міста Валентин Сербін. Якщо разом відстоювати свої права, свавілля у поліцейських рядах можна припинити.

Розміщено в : Влада, Люди, Цікаво
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.