Крадуть навіть стару білизну й шкарпетки

Немає коментарів 100 Переглядів

Схоже, шахраї нині працюють за принципом — усе в господарстві знадобиться. Влізши на чужу територію, гребуть усе, що потрапляє під руку. Приміром, минулої неділі, пошкодивши вікно, крадії пробралися у перукарню «Оксана», що у середмісті. Винесли звідти не лише гроші, а й машинки для стрижки, перукарські ножиці. Наступного дня злодії, зрозумівши, що на перукарях можна нажитися, обчистили ще один салон краси по вулиці Тараскіна.
Того ж дня завдяки спритникам, які зазіхають на чуже добро, без коліс залишився малинчанин, котрий поставив скутер без нагляду у подвір’ї.
Не сплять ночами й сільські злодюги. Минулого тижня вони пробралися у приміщення лісоколеджу і в одному з класів вкрали телевізор.
Крадії «хазяйнують» й на підприємствах. Приміром, нещодавно злодії злили 59 літрів солярки у товаристві «Граніт ЛТД». У цьому випадку, правда, правоохоронцям вдалося вийти на слід злочинця, який зізнався у скоєному.
Минулої п’ятниці люди з хап­кими руками наробили глуму у Новобратському. Не зупинили їх ні металопластикові вікна, ні металева решітка на них. Крадії не знайшли у хатині нічого суттєвого, тож, аби не повертатися з порожніми руками, прихопили з собою телевізійного тюнера.
Днями скаржилися на злодіїв і жителі Чопович. Люди розповіли, звечора розвісили на вулиці випрані речі, а до ранку вони зникли. Серед викраденого була не лише постіль, а й старенька нижня білизна та шкарпетки.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.