«Крок до Олімпу» — малинські борці треті

Немає коментарів 50 Переглядів

Нещодавно у місті на базі ДЮСШ пройшов шостий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Крок до Олімпу» на призи заслуженого майстра спорту України з вільної боротьби, срібного призера XXX Олімпійських ігор Валерія Андрійцева.
У змаганнях взяли участь понад 270 юних спортсменів із 19-ти областей України та Білорусі, котрі вперше за історію турніру виступили у 18-ти вагових категоріях. Серед почесних гостей були головний тренер національної збірної коман­ди з вільної боротьби Руслан Савлохов, голова відділення Національного олімпійського комітету Олександр Оніщук, заслужені тренери України Ігор Малинський, Анатолій Задорожний, майстер спорту міжнародного класу Віктор Білокопитий.
Упродовж трьох днів тривали запеклі сутички. В загальнокомандному заліку перше місце виборов Хмельницький, друге — Коростень, третє — Малин.
Малинські борці загалом завоювали вісім медалей. Серед юнаків у ваговій категорії до 38 кілограмів чемпіоном став Рувім Тагієв, серед дівчат найсильнішою виявилася Єлизавета Кулаківська, котра боролася у ваговій категорії 28 кілограмів. Срібною призеркою у тій же ваговій категорії стала Марія Майстер. Бронзові нагороди вибороли Даніїл Краснопольський
(66 кг), Роман Кулаківський (29 кг), Максим Шевченко (75 кг), Лілія Рашкевич (28 кг) та Аліса Головенко (48 кг).
Усіх учасників відзначили сертифікатами, а також вручили солодкі подарунки і сувенірні чашки.

Розміщено в : malin