Кронування каштанів: за і проти

Немає коментарів 70 Переглядів

Кронування дерев у центрі міста (на знімку) викликало багато різних відгуків малинчан — від обурення до захоплення продуктивною роботою комунальників. Було чимало звернень і у редакцію «МН».

Одні застерігають, це знущання над зеленими насадженнями, і зараз каштани, неначе люди з обрубаними кінцівками. Інші цікавляться, навіщо викидають гроші на вітер, адже роблять тільки гірше — улітку не буде де сховатися від палючого сонця та й кисню поменшає. І лише частина мешканців міста цілком підтримує ідею формування красивої крони каштанів.
Як дізналися в КП «Екоресурс», роботи замовила мерія, щоб зробити середмістя привабливішим. Комунальники переконують, кронування дещо продовжить вік старих каштанів, котрі останнім часом сильно хворіють.
Однак чи вистачить коштів на зрізання аварійних насаджень, у КП «Екоресурс» не впевнені. В цілому у місті потребують кронування та зрізування близько тисячі дерев, у тому числі в парковій зоні.
Якщо мерія ще із зими активно взялася за упорядкування площі Соборної та вулиці Грушевського, хотілося, щоб так само оперативно навели лад у всіх мікрорайонах міста, де подекуди сухі дерева становлять небезпеку для людей.

Текст і фото Ірини РОМАНІШЕНОЇ.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.