Кубок Мала — у четвертій школі

Немає коментарів 115 Переглядів

 

14 травня в районі лісозаводу були проведені відкриті міські змагання зі спортивного орієнтування за вибором «Кубок Мала» паралельно з відкритим чемпіонатом Житомирської області зі спортивного орієнтування по вибору.

У змаганнях взяли участь кома­нди із трьох шкіл міста: ЗНВК «Школа-ліцей №1 ім. Н. Сосніної», ЗОШ №4, ЗОШ №6, дві команди з Коростишева та кома­нда Житомира. Всього в змаганнях взяли участь 48 учасників у 10-ти вікових групах. Переможець на дистанції визначався за найкращим часом проходження. На підставі протоколів змагань та висновків суддівської колегії були визначені переможці змагань: Ігор Юкал, учень ЗОШ №4, І місце у групі Ч-12; Ярослав Шиян, учень ЗОШ №6, І місце у групі Ч-14; Євген Супруненко, учень ЗНВК «Школа-ліцей №1 ім. Н. Сосніної», ІІ місце у групі Ч-14; Ірина Тимошенко, учениця ЗОШ №4, І місце у групі Ж-14; Дар’я Огороднік, учениця ЗОШ №6, ІІ місце у групі Ж-14; Любов Богданова, учениця ЗОШ №6, ІІІ місце у групі Ж-14; Андрій Лебедєв, учень ЗОШ №4, І місце у групі Ч-16; Олександр Пількевич, учень ЗОШ №4, ІІ місце у групі Ч-16; Артем Корж, учень ЗОШ №4, ІІІ місце у групі Ч-16; Альона Скуратівська, учениця ЗОШ №4, І місце у групі Ж-16; Вікторія Гавриленко, учениця ЗОШ №4, ІІ місце у групі Ж-16; Вікторія Сидоренко, учениця ЗОШ №4, ІІІ місце у групі Ж-16.

Слід відмітити якісну організацію змагань, яку забезпечили відділ освіти та відділ сім’ї, молоді та спорту Малинської міської ради, депутат міської ради Віталій Цьоха та колектив ЦДЮТ.

 

Розміщено в : Новини Малина, Спорт
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.