Літо. А що там далі?

Немає коментарів 186 Переглядів

Синоптики розповіли, які погодні сюрпризи чекають нас у наступні тижні липня та в серпні.
Зокрема, керівник Українського гідрометцентру Микола Кульбіда повідомив, що буде дуже спекотно.
— Очікується багато днів з температурою 30 градусів і більше та невелика кількість ефективних опадів. А температура повітря до 35 градусів (можливо, і до сорока) буде в південних, центральних і східних областях.
У Гідрометцентрі також нагадали, що середня температура липня та серпня за останніх 25 років зросла на 2-2,5 градуса.
Про те, якої погоди чекати, розповідає Василь Троцюк, кліматолог, директор науково-аналітичного центру.
— Із середини липня погода стабілізується, великих перепадів не передбачається. Хоча липень і серпень не вписуватимуться в багаторічний кліматичний сценарій. З 15 липня до кінця місяця буде спекотно, на півдні й сході очікується до 38 градусів, на решті території — до 32-ох. Але набігатимуть циклони, тож після 2-5-денної спеки наставатиме похолодання, температура повітря знижуватиметься до 22 градусів. Також у цей час можливі локальні дощі, буревії.
Наступного місяця продовжиться синоптичний сценарій липня, спека утримуватиметься до 15 числа і змінюватиметься нетривалими періодами похолодання. Після 20 серпня на півтора тижня прийде похолодання з дощами.
ДО РЕЧІ, народний синоптик Леонід Горбань склав свій прогноз погоди на наступну частину літа.
— Середина липня відзначиться теплом, стовпчики термометрів підніматимуться до позначок 29-33 градуси. Така погода утримається до 19 липня, це буде спекотний, бездощовий період. Потім на чотири дні територію країни охопить похолодання, а із заходу прийдуть дощі, що поширяться на всі регіони. Після 25 липня повернеться спека (29-31 градус). Щоправда, 26-27 числа ітимуть неінтенсивні дощі, але без зниження температури повітря.
Серпень буде прохолодним і дощовим, не таким як зазвичай. До того ж очікується декілька періодів похолодання. Зокрема, з 4 по 6 число температура знизиться до 19-23 градусів. З 7 по 10 серпня буде 25-27 градусів. Далі на два дні температура знизиться до 20 градусів, 13-14 числа можливі дощі, а до 15 серпня повітря нагріватиметься до 24-27 градусів. Тоді як із 17 серпня і до кінця місяця денні показники температур утримуватимуться на рівні 22-24 градуси, уночі буде 10-12 градусів. Дощі йтимуть 19-21 і 27-28 серпня.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.